osm korkuluk
destek

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

      Ülkelerinde Almanca bilgisi olduğunu belgelemek isteyen tüm üniversite öğrencileri de bu belgeyi almak zorundadırlar.  Eğer Almanya`da bir yüksek okulda akademik çalışma yapmayı düşünüyorsanız bu belgeyi almakla yükümlüsünüzdür ya da akademisyenler dil düzeylerini test etmek istiyor ise bu belgeleri almakla yükümlüdürler.  Bilimsel çalışmalarında Almanca bilgilerini belgelemesi gerekenler ve AB Değişim-Programları ile Yüksek Öğrenim için Almanya`ya gitmek isteyen ve geçerli bir dil düzeyi belgesi edinmek isteyen tüm öğrenciler de bu belgeyi almakla yükümlüdür. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri, TestDaf sınavına hazırlanmanıza yardımcı oluyor.  Yeterli Almanca bilginiz yoksa hemen Ümraniye Almanca Kursuna gelebilir ve kaliteli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. TestDaF bilindiği üzere çok ileri düzeyde bir dil sınavıdır. TestDaf sınavı, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı derecelendirmesinde B2 ile C1 arası seviye basamaklarını kapsar ve üniversiteye giriş için Almanya’daki bütün üniversiteler tarafından dil seviyesini gösterir belge olarak kabul edilmektedir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri Almanya`da üniversite eğitimi görmek isteyen bireylere, almanca dil yeterliliklerini belgelemeleri için eğitim veriyor.  Eğitmenlerimiz TestDaf sınavında okuma anlama, dinleme anlama, yazılı ifade, sözlü ifade gibi dört beceriyi test eder ve hepsini ayrı şekilde değerlendirir. Ümraniye İngilizce Kursuna gelip bu eğitimi aldığınızda ve bu eğitimde bölümlerin hepsinden TestDaf seviye 4 basamağını alan eğitimciler, tüm alan ve branşlarda başarılı kabul ediliyor ve Almanya’daki tüm üniversitelerde dil kabul şartını yerine getirmiş oluyorsunuz.

 Ümraniye Almanca kursunda TestDaf sınavına uzman eğitmenlerimiz ile birlikte hazırlanabilirsiniz.

   Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri TestDaf sınavına hazırlığınızda size en iyi şekilde katkıda bulunacak ve sizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Eğitmenlerimizin yardımı ve eğitimcilerimizin istekleri buluştuğunda başarısız olmak imkansıza yakın oluyor elbette. Almanca dilsel bilginizi genişletmek ve daha fazla yoğunlaştırmak istiyorsanız , Ümraniye Almanca Kursunu tercih etmelisiniz. Eğer TestDaf sınavına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsanız adresimiz belli. Sizde TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu hocaları ile hazırlanabilir, başarıyı en etkili şekilde elde edebilirsiniz. Ümraniye Almanca Kursu eğitim ücretleri oldukça cüzi fiyatlar da olmaktadır . Siz değerli eğitimcilerimizin başarılı bir şekilde Ümraniye Almanca Kursundan ayrılışı ile onur duymaktayız ve huzurlu bir şekilde eğitimlerimizi ilerletmekteyiz. Ümraniye Almanca Kursu eğitimcileri başarıları bizi gururlandırmaktadır. Öğrencilerimiz için daima en iyisini istemekteyiz ve öğrencilerimiz başarı merdivenlerini hzlı bir şekilde tırmandıkça bizde kendimizi onlar kadar mutlu hissediyoruz. Çünkü Ümraniye Almanca Kursu eğitimlerinde daima saygı ve sevgiyi hedeflemiştir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenlerimiz sizi sınavlara en iyi şekilde hazırlar.  Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri sizler için en iyi çalışma metotlarını genişletmekte ve TestDaf sınavına en ekili şekilde hazırlanmanız için eğitimlerini sürdürmektedir. Eğer TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu ile hazırlanmak istiyorsanız iletişim için linke tıklayabilir bizimle detaylı bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. Teşekkürler..

Ümraniye`de TestDaF Sınavı

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

Detaylar
Ümraniye Akademik Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda Akademik olarak eğitimler vermekteyiz. Profesyonel olarak dil eğitimini Almanca kursumuz ile alabilirsiniz. Almanca derslerimizde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmekteyiz. Yabancı dili en iyi ve kaliteli eğitim ile öğrenmenizi isteriz. Ümraniye Almanca kursumuz ile de bu mümkündür. Çünkü kaliteli eğitimi uzman eğitmenler aracılığı ile alırsınız. 

Detaylar
Ümraniye Genel Almanca Kursu

Yabancı dil öğrenmek süreç ister. Bu süreçte uzman eğitmenler ile ders aldığınızda yabancı dil eğitiminiz iki üç kat öğrenme hızı ile ilerler. Öğrenmede hızlı olmanın sebebi de kaliteli eğitimimizdendir. Eğer anlamadığınız yerler ve konular var ise tekrarlar yapılır. Teknolojik sınıflarımızda öğretmenlerimizle birlikte işlenen derslerde hem görsel hem de işitsel olarak faydalanabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeniz ve bu yabancı dili hayatınız boyunca etki etmesini sağlamak için Ümraniye Genel Almanca Kursuna gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Kursu Eğitim Seviyeleri

Ümraniye Almanca Kursu’nda Eğitimlerimiz kişiye özel programlar ile verilmektedir. Almanca derslerimiz alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Her seviyeden öğrencilerimize dersler vermekteyiz. Seviyeniz ne olursa olsun Ümraniye Almanca kursu ile dil seviyenizi yükseltiyoruz.

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursumuzda tüm dillerde eğitimler vermekteyiz. Bu nedenle bünyemizde bulunan her dili bilen alanlarında deneyimli öğretmenler vardır. Üniversiteyi yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimiz Almanca dil yeterlilik sınavını geçmelidir. Bu sınavı da geçmek isterseniz dil kursuna gidip bir temel almanız gerekir. Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca kursu ile tüm hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz de hayallerinize ulaşmak için Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Belgesi

Almanya iki bin yedi yılından itibaren aile birleşimi ve eş birleşimi için Almanca dil bilgisi yeterlilik için sınav şartı koymuştur. Bunun nedeni de Almanya’ya eş durumundan dolayı yerleşmek isterseniz orada yaşamak için en az oranın günlük yaşam dilini bilmeniz gerekmektedir. Kendinizi ifade edebileceğiniz, sorunsuzda işlerinizi halledebileceğiniz ve destek almadan Almanca bilginizi gösterebileceğiniz düzeyde dil bilmeniz gerekmektedir. Almanya’da yaşamanız için gerekli olan A1 belgesini, Ümraniye Almanca A1 Belgesi’ni veren kursumuz ile alabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Kurumlara Yönelik Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursunda profesyonel eğitimcilerden ders alırsınız. Her öğretmenimiz en iyi üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerdir. Yabancı dilinizi geliştirirken profesyonel destek almanız önemlidir. Ümraniye Kurumlara yönelik almanca kursumuz ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Kadıköy Genel Almanca Kursu

Kadıköy Genel Almanca Kursu

Almanca Dünyada çok fazla konuşulan dillerden biridir. Avrupa Birliğinin resmi Dilidir Almanca.  Almanya , Avusturya , Lüksemburg, İsviçre ve Fransada çok fazla konuşulmaktadır. 35 ` ten fazla ülkede 125 milyon civarı kadar insan tarafından konuşulmaktadır. Biliyorsunuz ki Almanca bir çok insan tarafından zor bir dil olarak bilinir. Peki Almanca gerçekten zor bir dil midir?

Detaylar
Üsküdar Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu 2007 senesinde eğitim kapılarını değerli öğrencilerine açmıştır ve Üsküdar Almanca Kursunda tüm yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursunda eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursu ile Dil kalitenizi üst zirvelere taşıyabilirsiniz. 

 

Detaylar
Ataşehir Genel Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Kursu Eğitim Seviyeleri

Ümraniye Almanca Kursu’nda Eğitimlerimiz kişiye özel programlar ile verilmektedir. Almanca derslerimiz alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Her seviyeden öğrencilerimize dersler vermekteyiz. Seviyeniz ne olursa olsun Ümraniye Almanca kursu ile dil seviyenizi yükseltiyoruz.

Detaylar