osm korkuluk
destek

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

      Ülkelerinde Almanca bilgisi olduğunu belgelemek isteyen tüm üniversite öğrencileri de bu belgeyi almak zorundadırlar.  Eğer Almanya`da bir yüksek okulda akademik çalışma yapmayı düşünüyorsanız bu belgeyi almakla yükümlüsünüzdür ya da akademisyenler dil düzeylerini test etmek istiyor ise bu belgeleri almakla yükümlüdürler.  Bilimsel çalışmalarında Almanca bilgilerini belgelemesi gerekenler ve AB Değişim-Programları ile Yüksek Öğrenim için Almanya`ya gitmek isteyen ve geçerli bir dil düzeyi belgesi edinmek isteyen tüm öğrenciler de bu belgeyi almakla yükümlüdür. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri, TestDaf sınavına hazırlanmanıza yardımcı oluyor.  Yeterli Almanca bilginiz yoksa hemen Ümraniye Almanca Kursuna gelebilir ve kaliteli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. TestDaF bilindiği üzere çok ileri düzeyde bir dil sınavıdır. TestDaf sınavı, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı derecelendirmesinde B2 ile C1 arası seviye basamaklarını kapsar ve üniversiteye giriş için Almanya’daki bütün üniversiteler tarafından dil seviyesini gösterir belge olarak kabul edilmektedir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri Almanya`da üniversite eğitimi görmek isteyen bireylere, almanca dil yeterliliklerini belgelemeleri için eğitim veriyor.  Eğitmenlerimiz TestDaf sınavında okuma anlama, dinleme anlama, yazılı ifade, sözlü ifade gibi dört beceriyi test eder ve hepsini ayrı şekilde değerlendirir. Ümraniye İngilizce Kursuna gelip bu eğitimi aldığınızda ve bu eğitimde bölümlerin hepsinden TestDaf seviye 4 basamağını alan eğitimciler, tüm alan ve branşlarda başarılı kabul ediliyor ve Almanya’daki tüm üniversitelerde dil kabul şartını yerine getirmiş oluyorsunuz.

 Ümraniye Almanca kursunda TestDaf sınavına uzman eğitmenlerimiz ile birlikte hazırlanabilirsiniz.

   Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri TestDaf sınavına hazırlığınızda size en iyi şekilde katkıda bulunacak ve sizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Eğitmenlerimizin yardımı ve eğitimcilerimizin istekleri buluştuğunda başarısız olmak imkansıza yakın oluyor elbette. Almanca dilsel bilginizi genişletmek ve daha fazla yoğunlaştırmak istiyorsanız , Ümraniye Almanca Kursunu tercih etmelisiniz. Eğer TestDaf sınavına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsanız adresimiz belli. Sizde TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu hocaları ile hazırlanabilir, başarıyı en etkili şekilde elde edebilirsiniz. Ümraniye Almanca Kursu eğitim ücretleri oldukça cüzi fiyatlar da olmaktadır . Siz değerli eğitimcilerimizin başarılı bir şekilde Ümraniye Almanca Kursundan ayrılışı ile onur duymaktayız ve huzurlu bir şekilde eğitimlerimizi ilerletmekteyiz. Ümraniye Almanca Kursu eğitimcileri başarıları bizi gururlandırmaktadır. Öğrencilerimiz için daima en iyisini istemekteyiz ve öğrencilerimiz başarı merdivenlerini hzlı bir şekilde tırmandıkça bizde kendimizi onlar kadar mutlu hissediyoruz. Çünkü Ümraniye Almanca Kursu eğitimlerinde daima saygı ve sevgiyi hedeflemiştir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenlerimiz sizi sınavlara en iyi şekilde hazırlar.  Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri sizler için en iyi çalışma metotlarını genişletmekte ve TestDaf sınavına en ekili şekilde hazırlanmanız için eğitimlerini sürdürmektedir. Eğer TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu ile hazırlanmak istiyorsanız iletişim için linke tıklayabilir bizimle detaylı bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. Teşekkürler..

Ümraniye Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursu

Almanya’da eş durumunuzdan dolayı yaşamak ve Almanya’da yaşamak için gerekli olan dil yeterlilik sınavını geçmek mi istiyorsunuz? Yabancı dil öğrenmek için devamlı kursa gitmekten de bıktınız mı? Ümraniye Almanca kursunda tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Aile birleşimi sınavlarına katılan birçok öğrencimiz ilk girişlerinde bu sınavı kazanmışlardır. Siz de bu sınavı kolaylıkla atlatmak istemez miydiniz?

Detaylar
Ümraniye`de TestDaF Sınavı

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

Detaylar
Ümraniye Aşçılar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda mesleğinize yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Ümraniye Almanca kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uluslararası tanınan Aşçılardan eğitim alma şansınız yabancı dil bilmediğiniz için uzakta kalmasın. Ümraniye Aşçılar için Almanca kursumuzda sizleri en iyi derecede yabancı dil kursuna hazırlıyoruz.

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Belgesi

Almanya iki bin yedi yılından itibaren aile birleşimi ve eş birleşimi için Almanca dil bilgisi yeterlilik için sınav şartı koymuştur. Bunun nedeni de Almanya’ya eş durumundan dolayı yerleşmek isterseniz orada yaşamak için en az oranın günlük yaşam dilini bilmeniz gerekmektedir. Kendinizi ifade edebileceğiniz, sorunsuzda işlerinizi halledebileceğiniz ve destek almadan Almanca bilginizi gösterebileceğiniz düzeyde dil bilmeniz gerekmektedir. Almanya’da yaşamanız için gerekli olan A1 belgesini, Ümraniye Almanca A1 Belgesi’ni veren kursumuz ile alabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Okul Öncesi Çocuklar İçin Almanca

Çocuklarınıza küçük yaştan itibaren verilen yabancı dil eğitiminin önemi çok büyüktür. Gelecekleri açısından önemle durulması gereken bir özelliktir. Çocuklarınızın küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitim alması ile geleceğe güvenle bakarlar. Çünkü yabancı dil öğrenmek çocuklarınıza büyüdükleri zaman çok faydası olacaktır.

Detaylar
Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.

Detaylar
Çekmeköy Almanca Kursu

Çekmeköy Almanca Kursu

Almanca , Birleşmiş Milletlerin kabul görmüş olduğu 5 dilden biridir ve ortal dil olarak konuşulmaktadır. Almanca bilmek bireylerin gerek iş hayatlarında gerekse özel hayatlarında çok önemli bir noktadadır. Almanca Dilini tam anlamıyla öğrenmiş bulunduğunuzda anlayacaksınız ki hayatınıza olan katkısı büyük. Almanca eğitmenlerimiz alanında uzman olan eğitmenlerdir. Bir çok alanda eğitimimiz mevcut bulunmaktadır .

Detaylar
Üsküdar Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu 2007 senesinde eğitim kapılarını değerli öğrencilerine açmıştır ve Üsküdar Almanca Kursunda tüm yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursunda eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursu ile Dil kalitenizi üst zirvelere taşıyabilirsiniz. 

 

Detaylar
Ataşehir Genel Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Kurumlara Yönelik Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursunda profesyonel eğitimcilerden ders alırsınız. Her öğretmenimiz en iyi üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerdir. Yabancı dilinizi geliştirirken profesyonel destek almanız önemlidir. Ümraniye Kurumlara yönelik almanca kursumuz ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

 Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma çok zor olarak gözüken bir süreç olsa da doğru eğitim süreci sonunda başarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Değerli , alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından , kaliteli bir eğitim süreci geçirebilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Detaylar
Ümraniye Almanca Aile Birleşimi

Almanya’da yaşayan pek çok Türk Ailesi bulunmaktadır. İş nedeni ile, eş durumu ile, göç nedeni ile Almanya’da yaşamlarını sürmektedir. Almanya’da yaşamınızı devam ettirmek için dil yeterlilik sınavına girmek zorundasınız. Ümraniye Almanca Aile Birleşimi ile yabancı dil yeterlilik sınavına katılabilirsiniz. Bu katılımlarınızda ilk sınavda başarı ile geçmenizi sağlamaktayız.

Detaylar