osm korkuluk
destek

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

      Ülkelerinde Almanca bilgisi olduğunu belgelemek isteyen tüm üniversite öğrencileri de bu belgeyi almak zorundadırlar.  Eğer Almanya`da bir yüksek okulda akademik çalışma yapmayı düşünüyorsanız bu belgeyi almakla yükümlüsünüzdür ya da akademisyenler dil düzeylerini test etmek istiyor ise bu belgeleri almakla yükümlüdürler.  Bilimsel çalışmalarında Almanca bilgilerini belgelemesi gerekenler ve AB Değişim-Programları ile Yüksek Öğrenim için Almanya`ya gitmek isteyen ve geçerli bir dil düzeyi belgesi edinmek isteyen tüm öğrenciler de bu belgeyi almakla yükümlüdür. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri, TestDaf sınavına hazırlanmanıza yardımcı oluyor.  Yeterli Almanca bilginiz yoksa hemen Ümraniye Almanca Kursuna gelebilir ve kaliteli bir eğitim süreci geçirebilirsiniz. TestDaF bilindiği üzere çok ileri düzeyde bir dil sınavıdır. TestDaf sınavı, Dillere İlişkin Avrupa Ortak Referans Çerçevesi’nin altı basamaklı derecelendirmesinde B2 ile C1 arası seviye basamaklarını kapsar ve üniversiteye giriş için Almanya’daki bütün üniversiteler tarafından dil seviyesini gösterir belge olarak kabul edilmektedir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri Almanya`da üniversite eğitimi görmek isteyen bireylere, almanca dil yeterliliklerini belgelemeleri için eğitim veriyor.  Eğitmenlerimiz TestDaf sınavında okuma anlama, dinleme anlama, yazılı ifade, sözlü ifade gibi dört beceriyi test eder ve hepsini ayrı şekilde değerlendirir. Ümraniye İngilizce Kursuna gelip bu eğitimi aldığınızda ve bu eğitimde bölümlerin hepsinden TestDaf seviye 4 basamağını alan eğitimciler, tüm alan ve branşlarda başarılı kabul ediliyor ve Almanya’daki tüm üniversitelerde dil kabul şartını yerine getirmiş oluyorsunuz.

 Ümraniye Almanca kursunda TestDaf sınavına uzman eğitmenlerimiz ile birlikte hazırlanabilirsiniz.

   Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri TestDaf sınavına hazırlığınızda size en iyi şekilde katkıda bulunacak ve sizi her geçen gün bir adım daha ileriye taşıyacaktır. Eğitmenlerimizin yardımı ve eğitimcilerimizin istekleri buluştuğunda başarısız olmak imkansıza yakın oluyor elbette. Almanca dilsel bilginizi genişletmek ve daha fazla yoğunlaştırmak istiyorsanız , Ümraniye Almanca Kursunu tercih etmelisiniz. Eğer TestDaf sınavına en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsanız adresimiz belli. Sizde TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu hocaları ile hazırlanabilir, başarıyı en etkili şekilde elde edebilirsiniz. Ümraniye Almanca Kursu eğitim ücretleri oldukça cüzi fiyatlar da olmaktadır . Siz değerli eğitimcilerimizin başarılı bir şekilde Ümraniye Almanca Kursundan ayrılışı ile onur duymaktayız ve huzurlu bir şekilde eğitimlerimizi ilerletmekteyiz. Ümraniye Almanca Kursu eğitimcileri başarıları bizi gururlandırmaktadır. Öğrencilerimiz için daima en iyisini istemekteyiz ve öğrencilerimiz başarı merdivenlerini hzlı bir şekilde tırmandıkça bizde kendimizi onlar kadar mutlu hissediyoruz. Çünkü Ümraniye Almanca Kursu eğitimlerinde daima saygı ve sevgiyi hedeflemiştir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenlerimiz sizi sınavlara en iyi şekilde hazırlar.  Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri sizler için en iyi çalışma metotlarını genişletmekte ve TestDaf sınavına en ekili şekilde hazırlanmanız için eğitimlerini sürdürmektedir. Eğer TestDaf sınavına Ümraniye Almanca Kursu ile hazırlanmak istiyorsanız iletişim için linke tıklayabilir bizimle detaylı bir şekilde irtibat kurabilirsiniz. Teşekkürler..

Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

 Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma çok zor olarak gözüken bir süreç olsa da doğru eğitim süreci sonunda başarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Değerli , alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından , kaliteli bir eğitim süreci geçirebilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Detaylar
Almanca Kursu Eğitimleri

Ümraniye Almanca Kursu

 

Ümraniye Almanca Kursu uzman eğitmenleri ile eğitimini sürdürmektedir . Ümraniye Almanca Kursu 2006 yılında kurulmuştur. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma metotları ile öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktadır.

 

 

Detaylar
Ümraniye Almanca Başlangıç Seviyesi

Almanca dil kursumuzda yabancı eğitimlerimiz sizlerin başarısına yöneliktir. Almanca eğitimlerimizde uzman eğitmenlerimiz ile birlikte eğitimler alırsınız. Ümraniye Almanca Başlangıç seviyesi öğrencilerimize temel Almanca dersleri verilmektedir.

Almanca’yı en iyi derecede hayatınız boyunca kalıcı olarak eğitim almak istiyorsanız Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Aşçılar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda mesleğinize yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Ümraniye Almanca kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uluslararası tanınan Aşçılardan eğitim alma şansınız yabancı dil bilmediğiniz için uzakta kalmasın. Ümraniye Aşçılar için Almanca kursumuzda sizleri en iyi derecede yabancı dil kursuna hazırlıyoruz.

Detaylar
Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursu

Almanya’da eş durumunuzdan dolayı yaşamak ve Almanya’da yaşamak için gerekli olan dil yeterlilik sınavını geçmek mi istiyorsunuz? Yabancı dil öğrenmek için devamlı kursa gitmekten de bıktınız mı? Ümraniye Almanca kursunda tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Aile birleşimi sınavlarına katılan birçok öğrencimiz ilk girişlerinde bu sınavı kazanmışlardır. Siz de bu sınavı kolaylıkla atlatmak istemez miydiniz?

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Üsküdar Genel Almanca Kursu

Üsküdar Genel Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu ile Almancanızı geliştirebilirsiniz. Üsküdar Genel Almanca Kursuna gelerek Almanca eğitimi alıp kendinizi ileri düzeylere taşıyabilirsiniz. Üsküdar Almanca Kursunda alacağınız Yabancı Dil eğitimi özel yaşantınız da , sosyal hayatınız da ve iş hayatınızda da büyük ilerleyiş sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Detaylar
Üsküdar Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu 2007 senesinde eğitim kapılarını değerli öğrencilerine açmıştır ve Üsküdar Almanca Kursunda tüm yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursunda eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursu ile Dil kalitenizi üst zirvelere taşıyabilirsiniz. 

 

Detaylar
Ümraniye Çocuklar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda çocuklar için Almanca derslerimizi uzman eğitmenlerimiz vermektedir. Alanlarında uzman eğitmenlerimizin pedagojik formasyonu vardır. Öğretmenlerimiz çocuklarınıza hayatları boyunca etki edecek dil eğitimlerini vermektedirler. Siz de çocuğunuzun geleceğine yön verecek olan Almanca dil eğitimini, Ümraniye çocuklar için Almanca kursumuzdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylar
Çekmeköy Genel Almanca Kursu

Çekmeköy Genel Almanca Kursu

   Çekmeköy Almanca Kursu 2007 yılında eğitim sürecine atılmıştır. Çekmeköy Almanca Kursunda her sınava hazırlığımız mevcuttur. Çekmeköy Almanca Kursunda her yaştan öğrenciye eğitimimiz mevcuttur. Çekmeköy Almanca Kursu eğitim sürecini kaliteli bir şelkilde alanında profesyonel hocalar eşliğinde geçirirsiniz. Çekmeköy  Almanca Kursu eğitmenleri Türkiyede ve Dünyadaki en önemli okullardan mezundur. Çekmeköy Almanca Kursu ile başarıyı hızlı ve net bir şekilde elde edebilirsiniz. Almanca dünyada en çok konuşulan dillerdendir. Almancanın önemi iş hayatında büyük yer kaplamaktadır.

 

 

Detaylar
Kadıköy Genel Almanca Kursu

Kadıköy Genel Almanca Kursu

Almanca Dünyada çok fazla konuşulan dillerden biridir. Avrupa Birliğinin resmi Dilidir Almanca.  Almanya , Avusturya , Lüksemburg, İsviçre ve Fransada çok fazla konuşulmaktadır. 35 ` ten fazla ülkede 125 milyon civarı kadar insan tarafından konuşulmaktadır. Biliyorsunuz ki Almanca bir çok insan tarafından zor bir dil olarak bilinir. Peki Almanca gerçekten zor bir dil midir?

Detaylar