osm korkuluk
destek

Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

 Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma çok zor olarak gözüken bir süreç olsa da doğru eğitim süreci sonunda başarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Değerli , alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından , kaliteli bir eğitim süreci geçirebilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

PDF Katalogunu İndir

Dünyada ki ortak dillerde biri de almancadır . Almanca bilmeniz iş hayatınızda çok önemli bir yerdedir. Çevrenizde de çok önemli yerlerdedir. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. Almancanın önemi günümüzde apaçık bir şekilde ortadadır ve profesyoneller tarafından doğru bir süreçle ilerlemek gerekmektedir.Ümraniye Almanca Kursunda , alanında uzman eğitmenler tarafından temel bir Almanca eğitimi alırsınız. Almanca eğitimi  süreci boyunca konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz geliştirirsiniz. Hangi düzey seviyede olduğunuzun bir önemi yoktur,  eğitim almaya başladığınızdan kısa bir süre sonrasında aldığınız eğitimin sonuçlarını dilinizde fark edeceksiniz.  Almanca öğrenmek sizde ve çevrenizde fark edilen bir nitelik yaratacaktır.  İş hayatında Almancanın önemine geldiğimizde fark edeceğiz ki Almanca çok önemlidir ve Almanca bilenlerin bir adım önde olduğunu göreceğiz. Derslerimiz elbette ki sizin en uygun olduğunuz saatler sürecinde gerçekleşmektedir.  Evet Almana ` yı öğrenebilirsiniz fakat en önemli şey öğrendiğiniz dili `akıcı bir şekilde konuşmanız` olacaktır. En önemli şeylerin başında gelen bir diğer başlıkta öğrendiğinizi dili `kalıcı bir şekilde öğrenmeniz` olacaktır. Almancayı kalıcı bir şekilde öğrenmeniz elbette ki en önemli şeydir . Profesyonel eğitmenlerimiz tarafından aldığınız eğitimleri sürekli pratiğe dökmeli, sürekli aktif bir şekilde kendi kendinize bile olsa konuşmalısınız. 

Ümraniye Almanca Kursunda akıcı almanca konuşma eğitimi kurslarına katılabilirsiniz. Almancayı ana diliniz gibi akıcı bir şekilde konuşabilirsiniz.
  Derslerimize başlamadan önce seviye tespit sınavı yapmaktayız. Seviye tespit sınavı sonucunda sizlere uygun programlar çıkartmaktayız. İsterseniz özel ders, isterseniz de grup derslerimize katılabilirsiniz.  Almanca dili eğitimlerini cüzi fiyatlar ile alabilir, kalitesiyle fiyatlarını karşılaştırdığınızda şaşırabilirsiniz. Doğru eğitim süreci sonunda kendinizde fark edecekleriniz `akıcı konuşma`, `kalıcı öğrenme` gerçekleştirilmiş ve kendinizi fazlasıyla ilerlemiş hissedeceksiniz.Ümraniye Almanca başlangıç seviyesi derslerimizi tamamladığınızda Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programının A1 seviyesinde eğitimi tamamlamış olursunuz.  Ümraniye Almanca kursunda dili en iyi şekilde öğrenmeniz sağlanmaktadır.Eğitmenlerimiz yerli ve yabancı profesyonel eğitmenler olup yabancı dili aktarma ve `akıcı konuşma `  konusunda alanlarında üst seviyelerdedir. Öğrencilere verilen eğitimler de  amaç Almanca dilini en akıcı şekilde, en doğru şekilde öğretmektir.  Almanca da Akıcı konuşma sizleri gerek iş hayatınızda, gerekse özel hayatınızda çok önemli noktalara getirecektir.  Evet Almanca öğrenebilirsiniz fakat akıcı bir şekilde Almanca  konuşmak çok önemlidir.  En başta kendinize daha fazla güvenmenizi ve daha başarılı gözükmenizi sağlayacaktır. Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma , akıcı konuştuğunuzda sizde kendinizi daha üst seviyeler de ve daha iyi hissedeceksiniz. Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma zor olarak gözükse de Profesyonel eğitim süreci sonunda, profesyonel eğitmenlerden alınan eğitimler süreci sonunda akıcı Almanca konuşmanın zorluğunu atlatmış olacaksınız.

 

Ümraniye Kurumlara Yönelik Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursunda profesyonel eğitimcilerden ders alırsınız. Her öğretmenimiz en iyi üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerdir. Yabancı dilinizi geliştirirken profesyonel destek almanız önemlidir. Ümraniye Kurumlara yönelik almanca kursumuz ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma

 Ümraniye Akıcı Almanca Konuşma çok zor olarak gözüken bir süreç olsa da doğru eğitim süreci sonunda başarılı bir şekilde sonuçlanabilir. Değerli , alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından , kaliteli bir eğitim süreci geçirebilir, güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Belgesi

Almanya iki bin yedi yılından itibaren aile birleşimi ve eş birleşimi için Almanca dil bilgisi yeterlilik için sınav şartı koymuştur. Bunun nedeni de Almanya’ya eş durumundan dolayı yerleşmek isterseniz orada yaşamak için en az oranın günlük yaşam dilini bilmeniz gerekmektedir. Kendinizi ifade edebileceğiniz, sorunsuzda işlerinizi halledebileceğiniz ve destek almadan Almanca bilginizi gösterebileceğiniz düzeyde dil bilmeniz gerekmektedir. Almanya’da yaşamanız için gerekli olan A1 belgesini, Ümraniye Almanca A1 Belgesi’ni veren kursumuz ile alabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Aşçılar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda mesleğinize yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Ümraniye Almanca kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uluslararası tanınan Aşçılardan eğitim alma şansınız yabancı dil bilmediğiniz için uzakta kalmasın. Ümraniye Aşçılar için Almanca kursumuzda sizleri en iyi derecede yabancı dil kursuna hazırlıyoruz.

Detaylar
Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.

Detaylar
Ümraniye Çocuklar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda çocuklar için Almanca derslerimizi uzman eğitmenlerimiz vermektedir. Alanlarında uzman eğitmenlerimizin pedagojik formasyonu vardır. Öğretmenlerimiz çocuklarınıza hayatları boyunca etki edecek dil eğitimlerini vermektedirler. Siz de çocuğunuzun geleceğine yön verecek olan Almanca dil eğitimini, Ümraniye çocuklar için Almanca kursumuzdan faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Aile Birleşimi

Almanya’da yaşayan pek çok Türk Ailesi bulunmaktadır. İş nedeni ile, eş durumu ile, göç nedeni ile Almanya’da yaşamlarını sürmektedir. Almanya’da yaşamınızı devam ettirmek için dil yeterlilik sınavına girmek zorundasınız. Ümraniye Almanca Aile Birleşimi ile yabancı dil yeterlilik sınavına katılabilirsiniz. Bu katılımlarınızda ilk sınavda başarı ile geçmenizi sağlamaktayız.

Detaylar
Ümraniye`de TestDaF Sınavı

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

Detaylar
Almanca Kursu Eğitimleri

Ümraniye Almanca Kursu

 

Ümraniye Almanca Kursu uzman eğitmenleri ile eğitimini sürdürmektedir . Ümraniye Almanca Kursu 2006 yılında kurulmuştur. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma metotları ile öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktadır.

 

 

Detaylar
Ümraniye Almanca Özel Ders

Okullarda alınan eğitiminin yetersiz kaldığı yerde dershaneler destek veriyordu. Fakat dershanelerin kapatılması gündemde iken insanlar yeterli eğitimi nerden alabiliriz arayışına girmişlerdir. Ümraniye Almanca kursu bir dershane kuruluşunda değildir. Dil Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Bu yüzden de eğitimlerimiz ciddi ve başarı odaklıdır. Yetersiz kalınan eğitimlerinizde yüzde yüz başarı sağlayarak hayatınıza yön vermekteyiz.

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Ümraniye Okul Öncesi Çocuklar İçin Almanca

Çocuklarınıza küçük yaştan itibaren verilen yabancı dil eğitiminin önemi çok büyüktür. Gelecekleri açısından önemle durulması gereken bir özelliktir. Çocuklarınızın küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitim alması ile geleceğe güvenle bakarlar. Çünkü yabancı dil öğrenmek çocuklarınıza büyüdükleri zaman çok faydası olacaktır.

Detaylar