osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.Ümraniye Almanca Kursunda Aile Birleşimi sınavına uzman eğitmenler tarafından hazırlanarak başarıya en hızlı şekilde  ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz ve size uygun programlar oluşturarak yabancı dil eğitimine başlanır. Özel derslerimizde bir ay gibi kısa bir sürede dil eğitimi alabilirsiniz. Sınava hazırlık programlarımızda aynı şekilde özenle işlenmektedir. Anlamadığınız yerleri çekinmeden sorabilirsiniz. Sıcak, aile gibi bir ortamda stres yapmadan sınava hazırlanabilirsiniz. Derslere düzenli olarak gelip verilen ödevleri yaptığınızda sınavı ilk seferde geçmeniz mümkündür. Sınavı ilk seferde kazanan ve başarılı bir şekilde geçen öğrencilerimizin başarılarını sizlerle paylaşmaktayız. Videolarımız ile sitelerimizde sizlere göstermekteyiz. Yabancı dil kursu kalitesini Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı Kursu ile siz de görebilirsiniz.

 

 


Ümraniye Almanca Aile Birleşim Vize Sınavı kursunda tüm sıkıntınızı çözecek eğitimler vererek sizi bu sınava hazırlamaktayız. Yabancı dil sınavını geçmeniz için yüz puan üzerinden en az altmış puan almanız gerekmektedir. Aile birleşimi sınavında uyum yasasına bağlı olarak yapılmaktadır. Almanya’ya eş durumundan dolayı gitmek isteyen bir kişi, A1 seviyesinde Almanca dilini bilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Almanca Aile birleşim kursuna gitmesi gerekli.

 

Ümraniye Almanca Aile Birleşim Vize Sınavından alacağınız eğitim sonucunda başarınız mümkündür. Çünkü yabancı dil eğitimini en iyi şekilde veren dil okulumuzda eğitimlerimiz ezberci sistemde değildir. Öğretici sistemde eğitimler verdiğimiz için başarmanız mümkündür. Ümraniye Almanca kursu ile sizleri geleceğinize taşıyoruz.

 

Ümraniye Almanca kursu sınıflarımız maksimum on iki kişiliktir. Grup derslerimizde ortalama dört veya beş ayda sınava hazırlamaktayız. Özel derslerimizde bir veya iki ay kadar kısa sürede Almanca Aile Birleşim sınavına hazırlamaktayız. Ümraniye Almanca kursu ile yabancı dil sınavlarına hazırlanırken dil becerilerinizi konuşma, dinleme, okuma ve yazma açısından ilerletebilirsiniz. Bütçenize uygun taksitli fiyatlarımız ile size eğitimde hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Aile Birleşimi Vize Sınavı Eğitimlerimizin Özellikleri

 

* Almanca dilinde A1 seviyesinde sizlere eğitimler vererek Almanca öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

* Almanca konuşma, yazma, okuma, dinleme becerilerinde sizleri geliştirmekteyiz.

 

* Almanca öğrenmeyi  zorlu bir süreç olarak değil, eğlenceli bir süreç olarak derslerin geçmesini sağlamaktayız.  

 

 * Almanca öğrenmenin kolay yolunu sizlere göstermekteyiz.

 

* Almanya`da yaşamış eğitmenlerimizden  eğitim alırsınız.

 

* Özel derslerimizde daha hızlı bir şekilde eğitimleriniz ilerler. Grup eğitimlerimizde ise eğitimleriniz daha uzun sürmektedir. Kısa sürede etkili sonuç almak isterseniz eğer özel derslerimize katılabilirsiniz.

 

* Ümraniye Almanca kursu eğitimlerimizde sınava yönelik çalışmalar olduğu için sınavda çıkabilecek sorular ve çalışmalar üzerinde durulur.

 

* Sizlere en iyi sınav stratejilerini öğreterek Almanca Aile Birleşim sınavında başarılı olmanız sağlanır.

 

* Kısa sürede etkili sonuç elde etmeniz sağlanır.

 

* İşimizde ciddiyiz ve eğitimlerimizde kaliteli eğitim vermekteyiz.

 

* Almanca dil eğitimlerimizde başarılarımızı sizlerle paylaşarak eğitime verdiğimiz önemi sizlere göstermekteyiz. 

Ümraniye Almanca Başlangıç Seviyesi

Almanca dil kursumuzda yabancı eğitimlerimiz sizlerin başarısına yöneliktir. Almanca eğitimlerimizde uzman eğitmenlerimiz ile birlikte eğitimler alırsınız. Ümraniye Almanca Başlangıç seviyesi öğrencilerimize temel Almanca dersleri verilmektedir.

Almanca’yı en iyi derecede hayatınız boyunca kalıcı olarak eğitim almak istiyorsanız Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Okul Öncesi Çocuklar İçin Almanca

Çocuklarınıza küçük yaştan itibaren verilen yabancı dil eğitiminin önemi çok büyüktür. Gelecekleri açısından önemle durulması gereken bir özelliktir. Çocuklarınızın küçük yaştan itibaren yabancı dil eğitim alması ile geleceğe güvenle bakarlar. Çünkü yabancı dil öğrenmek çocuklarınıza büyüdükleri zaman çok faydası olacaktır.

Detaylar
Ümraniye Aşçılar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda mesleğinize yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Ümraniye Almanca kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uluslararası tanınan Aşçılardan eğitim alma şansınız yabancı dil bilmediğiniz için uzakta kalmasın. Ümraniye Aşçılar için Almanca kursumuzda sizleri en iyi derecede yabancı dil kursuna hazırlıyoruz.

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.

Detaylar
Ümraniye Almanca Özel Ders

Okullarda alınan eğitiminin yetersiz kaldığı yerde dershaneler destek veriyordu. Fakat dershanelerin kapatılması gündemde iken insanlar yeterli eğitimi nerden alabiliriz arayışına girmişlerdir. Ümraniye Almanca kursu bir dershane kuruluşunda değildir. Dil Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Bu yüzden de eğitimlerimiz ciddi ve başarı odaklıdır. Yetersiz kalınan eğitimlerinizde yüzde yüz başarı sağlayarak hayatınıza yön vermekteyiz.

Detaylar
Ümraniye Genel Almanca Kursu

Yabancı dil öğrenmek süreç ister. Bu süreçte uzman eğitmenler ile ders aldığınızda yabancı dil eğitiminiz iki üç kat öğrenme hızı ile ilerler. Öğrenmede hızlı olmanın sebebi de kaliteli eğitimimizdendir. Eğer anlamadığınız yerler ve konular var ise tekrarlar yapılır. Teknolojik sınıflarımızda öğretmenlerimizle birlikte işlenen derslerde hem görsel hem de işitsel olarak faydalanabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeniz ve bu yabancı dili hayatınız boyunca etki etmesini sağlamak için Ümraniye Genel Almanca Kursuna gelebilirsiniz.

Detaylar
Üsküdar Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu 2007 senesinde eğitim kapılarını değerli öğrencilerine açmıştır ve Üsküdar Almanca Kursunda tüm yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursunda eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursu ile Dil kalitenizi üst zirvelere taşıyabilirsiniz. 

 

Detaylar
Ataşehir Almanca Kursu

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Detaylar
Üsküdar Genel Almanca Kursu

Üsküdar Genel Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu ile Almancanızı geliştirebilirsiniz. Üsküdar Genel Almanca Kursuna gelerek Almanca eğitimi alıp kendinizi ileri düzeylere taşıyabilirsiniz. Üsküdar Almanca Kursunda alacağınız Yabancı Dil eğitimi özel yaşantınız da , sosyal hayatınız da ve iş hayatınızda da büyük ilerleyiş sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Detaylar
Ümraniye Mesleki Almanca Eğitimi

Yabancı dil bilmek günümüzde kariyer açısından önemli bir durumdur. Çünkü yabancı dil bilen insanların kurumsal firmalara veya şirketlerde işe alınması daha olasıdır. Özellikle Almanca dilini bilen insanların mesleklerinde daha başarılı olduğu günümüzde ispatlanmıştır. Almanca öğrenmeniz ve Almanca dilinizi geliştirmeniz kariyeriniz açısından önemli bir husustur.

Detaylar
Almanca Kursu Eğitimleri

Ümraniye Almanca Kursu

 

Ümraniye Almanca Kursu uzman eğitmenleri ile eğitimini sürdürmektedir . Ümraniye Almanca Kursu 2006 yılında kurulmuştur. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma metotları ile öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktadır.

 

 

Detaylar