osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.Ümraniye Almanca Kursunda Aile Birleşimi sınavına uzman eğitmenler tarafından hazırlanarak başarıya en hızlı şekilde  ulaşabilirsiniz.

Öğretmenlerimiz ve size uygun programlar oluşturarak yabancı dil eğitimine başlanır. Özel derslerimizde bir ay gibi kısa bir sürede dil eğitimi alabilirsiniz. Sınava hazırlık programlarımızda aynı şekilde özenle işlenmektedir. Anlamadığınız yerleri çekinmeden sorabilirsiniz. Sıcak, aile gibi bir ortamda stres yapmadan sınava hazırlanabilirsiniz. Derslere düzenli olarak gelip verilen ödevleri yaptığınızda sınavı ilk seferde geçmeniz mümkündür. Sınavı ilk seferde kazanan ve başarılı bir şekilde geçen öğrencilerimizin başarılarını sizlerle paylaşmaktayız. Videolarımız ile sitelerimizde sizlere göstermekteyiz. Yabancı dil kursu kalitesini Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı Kursu ile siz de görebilirsiniz.

 

 


Ümraniye Almanca Aile Birleşim Vize Sınavı kursunda tüm sıkıntınızı çözecek eğitimler vererek sizi bu sınava hazırlamaktayız. Yabancı dil sınavını geçmeniz için yüz puan üzerinden en az altmış puan almanız gerekmektedir. Aile birleşimi sınavında uyum yasasına bağlı olarak yapılmaktadır. Almanya’ya eş durumundan dolayı gitmek isteyen bir kişi, A1 seviyesinde Almanca dilini bilmesi gerekmektedir. Bu nedenle Almanca Aile birleşim kursuna gitmesi gerekli.

 

Ümraniye Almanca Aile Birleşim Vize Sınavından alacağınız eğitim sonucunda başarınız mümkündür. Çünkü yabancı dil eğitimini en iyi şekilde veren dil okulumuzda eğitimlerimiz ezberci sistemde değildir. Öğretici sistemde eğitimler verdiğimiz için başarmanız mümkündür. Ümraniye Almanca kursu ile sizleri geleceğinize taşıyoruz.

 

Ümraniye Almanca kursu sınıflarımız maksimum on iki kişiliktir. Grup derslerimizde ortalama dört veya beş ayda sınava hazırlamaktayız. Özel derslerimizde bir veya iki ay kadar kısa sürede Almanca Aile Birleşim sınavına hazırlamaktayız. Ümraniye Almanca kursu ile yabancı dil sınavlarına hazırlanırken dil becerilerinizi konuşma, dinleme, okuma ve yazma açısından ilerletebilirsiniz. Bütçenize uygun taksitli fiyatlarımız ile size eğitimde hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Aile Birleşimi Vize Sınavı Eğitimlerimizin Özellikleri

 

* Almanca dilinde A1 seviyesinde sizlere eğitimler vererek Almanca öğrenmenizi sağlıyoruz.

 

* Almanca konuşma, yazma, okuma, dinleme becerilerinde sizleri geliştirmekteyiz.

 

* Almanca öğrenmeyi  zorlu bir süreç olarak değil, eğlenceli bir süreç olarak derslerin geçmesini sağlamaktayız.  

 

 * Almanca öğrenmenin kolay yolunu sizlere göstermekteyiz.

 

* Almanya`da yaşamış eğitmenlerimizden  eğitim alırsınız.

 

* Özel derslerimizde daha hızlı bir şekilde eğitimleriniz ilerler. Grup eğitimlerimizde ise eğitimleriniz daha uzun sürmektedir. Kısa sürede etkili sonuç almak isterseniz eğer özel derslerimize katılabilirsiniz.

 

* Ümraniye Almanca kursu eğitimlerimizde sınava yönelik çalışmalar olduğu için sınavda çıkabilecek sorular ve çalışmalar üzerinde durulur.

 

* Sizlere en iyi sınav stratejilerini öğreterek Almanca Aile Birleşim sınavında başarılı olmanız sağlanır.

 

* Kısa sürede etkili sonuç elde etmeniz sağlanır.

 

* İşimizde ciddiyiz ve eğitimlerimizde kaliteli eğitim vermekteyiz.

 

* Almanca dil eğitimlerimizde başarılarımızı sizlerle paylaşarak eğitime verdiğimiz önemi sizlere göstermekteyiz. 

Ümraniye Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursu

Almanya’da eş durumunuzdan dolayı yaşamak ve Almanya’da yaşamak için gerekli olan dil yeterlilik sınavını geçmek mi istiyorsunuz? Yabancı dil öğrenmek için devamlı kursa gitmekten de bıktınız mı? Ümraniye Almanca kursunda tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Aile birleşimi sınavlarına katılan birçok öğrencimiz ilk girişlerinde bu sınavı kazanmışlardır. Siz de bu sınavı kolaylıkla atlatmak istemez miydiniz?

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Belgesi

Almanya iki bin yedi yılından itibaren aile birleşimi ve eş birleşimi için Almanca dil bilgisi yeterlilik için sınav şartı koymuştur. Bunun nedeni de Almanya’ya eş durumundan dolayı yerleşmek isterseniz orada yaşamak için en az oranın günlük yaşam dilini bilmeniz gerekmektedir. Kendinizi ifade edebileceğiniz, sorunsuzda işlerinizi halledebileceğiniz ve destek almadan Almanca bilginizi gösterebileceğiniz düzeyde dil bilmeniz gerekmektedir. Almanya’da yaşamanız için gerekli olan A1 belgesini, Ümraniye Almanca A1 Belgesi’ni veren kursumuz ile alabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursumuzda tüm dillerde eğitimler vermekteyiz. Bu nedenle bünyemizde bulunan her dili bilen alanlarında deneyimli öğretmenler vardır. Üniversiteyi yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimiz Almanca dil yeterlilik sınavını geçmelidir. Bu sınavı da geçmek isterseniz dil kursuna gidip bir temel almanız gerekir. Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca kursu ile tüm hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz de hayallerinize ulaşmak için Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Akademik Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda Akademik olarak eğitimler vermekteyiz. Profesyonel olarak dil eğitimini Almanca kursumuz ile alabilirsiniz. Almanca derslerimizde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirmekteyiz. Yabancı dili en iyi ve kaliteli eğitim ile öğrenmenizi isteriz. Ümraniye Almanca kursumuz ile de bu mümkündür. Çünkü kaliteli eğitimi uzman eğitmenler aracılığı ile alırsınız. 

Detaylar
Ümraniye Kurumlara Yönelik Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursunda profesyonel eğitimcilerden ders alırsınız. Her öğretmenimiz en iyi üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerdir. Yabancı dilinizi geliştirirken profesyonel destek almanız önemlidir. Ümraniye Kurumlara yönelik almanca kursumuz ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Özel Ders

Okullarda alınan eğitiminin yetersiz kaldığı yerde dershaneler destek veriyordu. Fakat dershanelerin kapatılması gündemde iken insanlar yeterli eğitimi nerden alabiliriz arayışına girmişlerdir. Ümraniye Almanca kursu bir dershane kuruluşunda değildir. Dil Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır. Bu yüzden de eğitimlerimiz ciddi ve başarı odaklıdır. Yetersiz kalınan eğitimlerinizde yüzde yüz başarı sağlayarak hayatınıza yön vermekteyiz.

Detaylar
Ümraniye Aile Birleşim Vize Sınavı

Ümraniye Almanca kursumuzda Aile birleşim sınavlarında yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Yabancı dil sınavlarında başarının tek adresi olan Ümraniye Almanca Kursumuzda yabancı dil öğrenmeniz çok kolaydır. Öğretmenlerimiz alanlarında tecrübeli olup, grup ve özel derslerde özel eğitimler vermekteyiz. Alanlarında uzun yıllar deneyimi olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmeniz etkili yöntemlerimiz ile gerçekleşir.

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Belgesi

Almanya iki bin yedi yılından itibaren aile birleşimi ve eş birleşimi için Almanca dil bilgisi yeterlilik için sınav şartı koymuştur. Bunun nedeni de Almanya’ya eş durumundan dolayı yerleşmek isterseniz orada yaşamak için en az oranın günlük yaşam dilini bilmeniz gerekmektedir. Kendinizi ifade edebileceğiniz, sorunsuzda işlerinizi halledebileceğiniz ve destek almadan Almanca bilginizi gösterebileceğiniz düzeyde dil bilmeniz gerekmektedir. Almanya’da yaşamanız için gerekli olan A1 belgesini, Ümraniye Almanca A1 Belgesi’ni veren kursumuz ile alabilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Başlangıç Seviyesi

Almanca dil kursumuzda yabancı eğitimlerimiz sizlerin başarısına yöneliktir. Almanca eğitimlerimizde uzman eğitmenlerimiz ile birlikte eğitimler alırsınız. Ümraniye Almanca Başlangıç seviyesi öğrencilerimize temel Almanca dersleri verilmektedir.

Almanca’yı en iyi derecede hayatınız boyunca kalıcı olarak eğitim almak istiyorsanız Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Aile Birleşimi

Almanya’da yaşayan pek çok Türk Ailesi bulunmaktadır. İş nedeni ile, eş durumu ile, göç nedeni ile Almanya’da yaşamlarını sürmektedir. Almanya’da yaşamınızı devam ettirmek için dil yeterlilik sınavına girmek zorundasınız. Ümraniye Almanca Aile Birleşimi ile yabancı dil yeterlilik sınavına katılabilirsiniz. Bu katılımlarınızda ilk sınavda başarı ile geçmenizi sağlamaktayız.

Detaylar
Çekmeköy Almanca Kursu

Çekmeköy Almanca Kursu

Almanca , Birleşmiş Milletlerin kabul görmüş olduğu 5 dilden biridir ve ortal dil olarak konuşulmaktadır. Almanca bilmek bireylerin gerek iş hayatlarında gerekse özel hayatlarında çok önemli bir noktadadır. Almanca Dilini tam anlamıyla öğrenmiş bulunduğunuzda anlayacaksınız ki hayatınıza olan katkısı büyük. Almanca eğitmenlerimiz alanında uzman olan eğitmenlerdir. Bir çok alanda eğitimimiz mevcut bulunmaktadır .

Detaylar