osm korkuluk
destek

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Ataşehir genel Almanca kursunda öğrencilerimize teknik olarak eğitim verilir. Öğrenciler özel sınıflarımızda eğitim verilerek derslerde hem görsel hemde işitsel olarak yabancı dil eğitimlerini tamamlarlar. Öğretmenlerimiz alanlarında uzman eğitmenlerimizdir. En iyi okullardan mezun olan öğretmenlerimiz ile yabancı dil öğrenmenin keyfi bir başkadır. Ataşehir’den gelen bir çok öğrencimiz kaliteli dil eğitimi almaktadır. Dil eğitimi alan öğrencilerimizden biri de neden siz olmayasınız ki? Almanca öğrenmek ve günlük hayatta almak konuşmanız eğitimlerimizle mümkündür. Kısa sürede Almanca dilini Ümraniye Almanca Kursu ile öğrenebilirsiniz.

 

Genel Almanca Kursumuzda gramer eğitiminizin yanı sıra dilde dört beceriyi öğrenirsiniz. Bunlar konuşma, okuma, yazma ve dinlemedir. Aynı anda dil becerilerinizi geliştirdiğimiz için kısa sürede etkili bir şekilde almanca dilini öğrenirsiniz. Yabancı dilinizi geliştirmek için en doğru adres Ümraniye Almanca kursudur. Ataşehir Almanca kursunda Samimi ve aile ortamı ile Almanca dilinizi sıkılmadan öğrenirsiniz.

 

 

Ataşehir Genel Almanca Kursu eğitimlerimize katılarak Almanca dilinizi etkin bir şekilde geliştirebilir, hedefinize ulaşabilirsiniz.

 

Ataşehir Almanca Kursu ile genel almancanızı hayatınıza kalıcı olacak şekilde geliştirmekteyiz. Hızlı, etkili ve doğru bir şekilde Almanca eğitimini dil okulumuzdan alabilirsiniz. Derslere başlamadan önce seviye tespit sınavı yaptığımızda nereden başlayacağınızı görebilirsiniz. Eğitimde uzman kalitemiz ile yabancı dilinizi geliştirmek bizim işimizdir.

 

Derslerimiz özel ders ve grup dersi olarak ilerlemektedir. İstediğiniz gibi özel derslerden yada grup derslerinden faydalanabilirsiniz. Özel derslerde birebir eğitim olduğu için kısa sürede Almanca öğrenebilirsiniz. Grup derslerimiz uzun sürmektedir. Bu nedenle yine aynı sonucu elde edersiniz fakat daha uzun sürede yabancı dil eğitimi alırsınız.Sizlerin iyiliği ve ihtiyacınıza göre dil eğitimlerini dil okulumuzdan alabilirsiniz. Her seviyeye uygun dil eğitimlerini vermekteyiz. Siz de kendinizi geliştirmek ve günlük hayatta rahatça Almanca dilini konuşmak istiyorsanız Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz.

Ataşehir Genel Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Detaylar
Ataşehir Almanca Kursu

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursu

Almanya’da eş durumunuzdan dolayı yaşamak ve Almanya’da yaşamak için gerekli olan dil yeterlilik sınavını geçmek mi istiyorsunuz? Yabancı dil öğrenmek için devamlı kursa gitmekten de bıktınız mı? Ümraniye Almanca kursunda tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Aile birleşimi sınavlarına katılan birçok öğrencimiz ilk girişlerinde bu sınavı kazanmışlardır. Siz de bu sınavı kolaylıkla atlatmak istemez miydiniz?

Detaylar
Ümraniye Kurumlara Yönelik Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursunda profesyonel eğitimcilerden ders alırsınız. Her öğretmenimiz en iyi üniversitelerden mezun ve pedagojik formasyona sahip eğitmenlerdir. Yabancı dilinizi geliştirirken profesyonel destek almanız önemlidir. Ümraniye Kurumlara yönelik almanca kursumuz ile yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Detaylar
Üsküdar Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu 2007 senesinde eğitim kapılarını değerli öğrencilerine açmıştır ve Üsküdar Almanca Kursunda tüm yabancı dil eğitimleri verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursunda eğitimler alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Üsküdar Almanca Kursu ile Dil kalitenizi üst zirvelere taşıyabilirsiniz. 

 

Detaylar
Ümraniye Almanca YDS

YDS adayların yabancı dil bilgisinin yeterliliğini ölçen bir sınavdır. Yabancı dil tazminatı almak isteyen, akademik personel ve lisansüstü eğitimi (ALES), araştırma görevlisi dil yeterlilik sınavı, doçentlik bilim sınavı, doktora, DUS ve TUS sınavlarına katılmanız için YDS’ye girmeniz gerekmektedir. Ülkemizde tek dil sınavı olan YDS sınavına başarımız çok fazladır. Özellikle de Seda Arısoy öğrencimiz bizlerden eğitim alarak yabancı dil sınavını başarı ile geçmiştir.

Detaylar
Çekmeköy Genel Almanca Kursu

Çekmeköy Genel Almanca Kursu

   Çekmeköy Almanca Kursu 2007 yılında eğitim sürecine atılmıştır. Çekmeköy Almanca Kursunda her sınava hazırlığımız mevcuttur. Çekmeköy Almanca Kursunda her yaştan öğrenciye eğitimimiz mevcuttur. Çekmeköy Almanca Kursu eğitim sürecini kaliteli bir şelkilde alanında profesyonel hocalar eşliğinde geçirirsiniz. Çekmeköy  Almanca Kursu eğitmenleri Türkiyede ve Dünyadaki en önemli okullardan mezundur. Çekmeköy Almanca Kursu ile başarıyı hızlı ve net bir şekilde elde edebilirsiniz. Almanca dünyada en çok konuşulan dillerdendir. Almancanın önemi iş hayatında büyük yer kaplamaktadır.

 

 

Detaylar
Ümraniye`de TestDaF Sınavı

Ümraniye `de TestDaf Sınavı

 TestDaf Sınavı Nedir, Kimlerin TestDaf Sınavına Girmesi Gerekir?

    TestDaf sınavı sonunda Almanca yeterliliğini belgeyen en önemli dil belgesini almış olursunuz.  TestDaf sınavı Almanya`da eğitim görmek isteyen bireylerin girmesi gereken sınavdır.  Almanya`da eğitim görmek isteyen bireyler TestDaf sınavına girip TestDaf belgelerini almak zorundadırlar. Sadece Almanya`da eğitim görmek isteyenler değil!  

 

Detaylar