osm korkuluk
destek

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Almanca öğrenmek günümüzde çok önemlidir. Yabancı dil öğrenmeniz için de profesyonellerden destek almanız gerekmektedir. Çünkü yabancı dil eğitimlerinizde yeni bir dil öğreniyorsanız öğretmenlerinizin iyi olması olması gerekir. Dil öğrenirken sizi dile sevdirecek eğitimciler ile çalıştığınızda dil öğrenmenin zevkli hale geleceğini görebilirsiniz. Ataşehir Almanca kursu ile size özel programlar ile dil eğitimi vermekteyiz.


Ataşehir Almanca kursumuzda temel Almanca eğitimi alırsınız. Genel Almanca Eğitimimizde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz geliştirirsiniz. Hangi seviyede oluşanız olun eğitim almaya başladığınızdan bir ay sonra dil eğitimi değişiminizde fark edeceksiniz. Almanca öğrenmek sizde ve çevrenizde fark edilen bir nitelik yaratacaktır.

 

Ataşehir Almanca Kursu ile Almancanızı geliştirin


İş hayatında Almanca çok önemli bir yerdedir. Türkiye’de de pek çok Alman firması bulunmaktadır. Almanca bilen bir birey bu tarz prestijli şirketlere girmesi daha rahat olmaktadır. Ataşehir Almanca Kursumuz ile siz de geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Derslerimiz size uygun zamanlara göre programlanmaktadır. Grup derslerimiz ve özel derslerimiz mevcuttur. Sıkılmadan öğrenebileceğiniz Almanca dilini uzman eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz.

Dil okulu olarak sizlere yabancı dil öğrenmeniz hayatınızda kalıcı bir fark yaratmaktayız. Çünkü bizler öğrencilerimizin hayatlarında gelip geçici bilgi birikimleri yaratmak istemiyoruz.


Kalıcı eğitimlerimizle insanların hayatlarında mutluluk ve nitelik verici küçük dokunuşlar yaratmak istiyoruz. İkibin altı yılından beri öğrencilerimizde bunu başarmış durumdayız. Siz de hayatınızda kalıcı bir yabancı dil bilgisi öğrenmek istiyorsanız Ataşehir Almanca kursumuzda derslere başlayabilirsiniz.

Ataşehir Almanca Kursu

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Detaylar
Ataşehir Genel Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Aile Birleşimi

Almanya’da yaşayan pek çok Türk Ailesi bulunmaktadır. İş nedeni ile, eş durumu ile, göç nedeni ile Almanya’da yaşamlarını sürmektedir. Almanya’da yaşamınızı devam ettirmek için dil yeterlilik sınavına girmek zorundasınız. Ümraniye Almanca Aile Birleşimi ile yabancı dil yeterlilik sınavına katılabilirsiniz. Bu katılımlarınızda ilk sınavda başarı ile geçmenizi sağlamaktayız.

Detaylar
Kadıköy Genel Almanca Kursu

Kadıköy Genel Almanca Kursu

Almanca Dünyada çok fazla konuşulan dillerden biridir. Avrupa Birliğinin resmi Dilidir Almanca.  Almanya , Avusturya , Lüksemburg, İsviçre ve Fransada çok fazla konuşulmaktadır. 35 ` ten fazla ülkede 125 milyon civarı kadar insan tarafından konuşulmaktadır. Biliyorsunuz ki Almanca bir çok insan tarafından zor bir dil olarak bilinir. Peki Almanca gerçekten zor bir dil midir?

Detaylar
Ümraniye Genel Almanca Kursu

Yabancı dil öğrenmek süreç ister. Bu süreçte uzman eğitmenler ile ders aldığınızda yabancı dil eğitiminiz iki üç kat öğrenme hızı ile ilerler. Öğrenmede hızlı olmanın sebebi de kaliteli eğitimimizdendir. Eğer anlamadığınız yerler ve konular var ise tekrarlar yapılır. Teknolojik sınıflarımızda öğretmenlerimizle birlikte işlenen derslerde hem görsel hem de işitsel olarak faydalanabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeniz ve bu yabancı dili hayatınız boyunca etki etmesini sağlamak için Ümraniye Genel Almanca Kursuna gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Almanca Kursu Eğitim Seviyeleri

Ümraniye Almanca Kursu’nda Eğitimlerimiz kişiye özel programlar ile verilmektedir. Almanca derslerimiz alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Her seviyeden öğrencilerimize dersler vermekteyiz. Seviyeniz ne olursa olsun Ümraniye Almanca kursu ile dil seviyenizi yükseltiyoruz.

Detaylar
Çekmeköy Almanca Kursu

Çekmeköy Almanca Kursu

Almanca , Birleşmiş Milletlerin kabul görmüş olduğu 5 dilden biridir ve ortal dil olarak konuşulmaktadır. Almanca bilmek bireylerin gerek iş hayatlarında gerekse özel hayatlarında çok önemli bir noktadadır. Almanca Dilini tam anlamıyla öğrenmiş bulunduğunuzda anlayacaksınız ki hayatınıza olan katkısı büyük. Almanca eğitmenlerimiz alanında uzman olan eğitmenlerdir. Bir çok alanda eğitimimiz mevcut bulunmaktadır .

Detaylar
Üsküdar Genel Almanca Kursu

Üsküdar Genel Almanca Kursu

 

Üsküdar Almanca Kursu ile Almancanızı geliştirebilirsiniz. Üsküdar Genel Almanca Kursuna gelerek Almanca eğitimi alıp kendinizi ileri düzeylere taşıyabilirsiniz. Üsküdar Almanca Kursunda alacağınız Yabancı Dil eğitimi özel yaşantınız da , sosyal hayatınız da ve iş hayatınızda da büyük ilerleyiş sağlamanıza yardımcı olacaktır. 

Detaylar