osm korkuluk
destek

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Almanca öğrenmek günümüzde çok önemlidir. Yabancı dil öğrenmeniz için de profesyonellerden destek almanız gerekmektedir. Çünkü yabancı dil eğitimlerinizde yeni bir dil öğreniyorsanız öğretmenlerinizin iyi olması olması gerekir. Dil öğrenirken sizi dile sevdirecek eğitimciler ile çalıştığınızda dil öğrenmenin zevkli hale geleceğini görebilirsiniz. Ataşehir Almanca kursu ile size özel programlar ile dil eğitimi vermekteyiz.


Ataşehir Almanca kursumuzda temel Almanca eğitimi alırsınız. Genel Almanca Eğitimimizde konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz geliştirirsiniz. Hangi seviyede oluşanız olun eğitim almaya başladığınızdan bir ay sonra dil eğitimi değişiminizde fark edeceksiniz. Almanca öğrenmek sizde ve çevrenizde fark edilen bir nitelik yaratacaktır.

 

Ataşehir Almanca Kursu ile Almancanızı geliştirin


İş hayatında Almanca çok önemli bir yerdedir. Türkiye’de de pek çok Alman firması bulunmaktadır. Almanca bilen bir birey bu tarz prestijli şirketlere girmesi daha rahat olmaktadır. Ataşehir Almanca Kursumuz ile siz de geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Derslerimiz size uygun zamanlara göre programlanmaktadır. Grup derslerimiz ve özel derslerimiz mevcuttur. Sıkılmadan öğrenebileceğiniz Almanca dilini uzman eğitmenler tarafından eğitim vermekteyiz.

Dil okulu olarak sizlere yabancı dil öğrenmeniz hayatınızda kalıcı bir fark yaratmaktayız. Çünkü bizler öğrencilerimizin hayatlarında gelip geçici bilgi birikimleri yaratmak istemiyoruz.


Kalıcı eğitimlerimizle insanların hayatlarında mutluluk ve nitelik verici küçük dokunuşlar yaratmak istiyoruz. İkibin altı yılından beri öğrencilerimizde bunu başarmış durumdayız. Siz de hayatınızda kalıcı bir yabancı dil bilgisi öğrenmek istiyorsanız Ataşehir Almanca kursumuzda derslere başlayabilirsiniz.

Ataşehir Genel Almanca Kursu

Almanca dünyada en çok kullanılan dillerden bir tanesidir. Bu nedenle almanca öğrenmeniz iş hayatınızda ve sosyal yaşamda artısı çok olur. Yabancı öğrenmek zorlu bir iş olarak görülebilir. Uzman eğitmenler ile yabancı dilinizi geliştirdiğinizde aslında dil öğrenmenin kolay olduğunu görebilirsiniz.

Detaylar
Ataşehir Almanca Kursu

 

                     

 Almanca dünyada en çok konuşulan ortak dillerden biridir. Bu nedenle Almanca bilmeniz iş hayatında ve çevrenizde çok önemli bir rol oynar. Siz de Almanca dilini öğrendikçe çevrenizdeki ve kendinizdeki farkı görebileceksiniz. Almanca eğitimlerimiz iş için almanca, aile birleşim sınavlarına hazırlık, genel almanca eğitimleri gibi bir çok alanda dil eğitimi vermekteyiz. 

Detaylar
Ümraniye Almanca A1 Sınavı Hazırlık Kursu

Almanya’da eş durumunuzdan dolayı yaşamak ve Almanya’da yaşamak için gerekli olan dil yeterlilik sınavını geçmek mi istiyorsunuz? Yabancı dil öğrenmek için devamlı kursa gitmekten de bıktınız mı? Ümraniye Almanca kursunda tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Aile birleşimi sınavlarına katılan birçok öğrencimiz ilk girişlerinde bu sınavı kazanmışlardır. Siz de bu sınavı kolaylıkla atlatmak istemez miydiniz?

Detaylar
Kadıköy Genel Almanca Kursu

Kadıköy Genel Almanca Kursu

Almanca Dünyada çok fazla konuşulan dillerden biridir. Avrupa Birliğinin resmi Dilidir Almanca.  Almanya , Avusturya , Lüksemburg, İsviçre ve Fransada çok fazla konuşulmaktadır. 35 ` ten fazla ülkede 125 milyon civarı kadar insan tarafından konuşulmaktadır. Biliyorsunuz ki Almanca bir çok insan tarafından zor bir dil olarak bilinir. Peki Almanca gerçekten zor bir dil midir?

Detaylar
Almanca Kursu Eğitimleri

Ümraniye Almanca Kursu

 

Ümraniye Almanca Kursu uzman eğitmenleri ile eğitimini sürdürmektedir . Ümraniye Almanca Kursu 2006 yılında kurulmuştur. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma metotları ile öğrencilerini en iyi şekilde sınavlara hazırlamaktadır.

 

 

Detaylar
Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca Kursu

Ümraniye Almanca kursumuzda tüm dillerde eğitimler vermekteyiz. Bu nedenle bünyemizde bulunan her dili bilen alanlarında deneyimli öğretmenler vardır. Üniversiteyi yurt dışında okumak isteyen öğrencilerimiz Almanca dil yeterlilik sınavını geçmelidir. Bu sınavı da geçmek isterseniz dil kursuna gidip bir temel almanız gerekir. Ümraniye Üniversite Hazırlık Almanca kursu ile tüm hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Siz de hayallerinize ulaşmak için Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz.

Detaylar
Ümraniye Aşçılar İçin Almanca

Ümraniye Almanca kursumuzda mesleğinize yönelik eğitimlerimiz devam etmektedir. Ümraniye Almanca kursu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Uluslararası tanınan Aşçılardan eğitim alma şansınız yabancı dil bilmediğiniz için uzakta kalmasın. Ümraniye Aşçılar için Almanca kursumuzda sizleri en iyi derecede yabancı dil kursuna hazırlıyoruz.

Detaylar
Ümraniye Mesleki Almanca Eğitimi

Yabancı dil bilmek günümüzde kariyer açısından önemli bir durumdur. Çünkü yabancı dil bilen insanların kurumsal firmalara veya şirketlerde işe alınması daha olasıdır. Özellikle Almanca dilini bilen insanların mesleklerinde daha başarılı olduğu günümüzde ispatlanmıştır. Almanca öğrenmeniz ve Almanca dilinizi geliştirmeniz kariyeriniz açısından önemli bir husustur.

Detaylar