osm korkuluk
destek

 

 

Öğrencimizin başarısını izlemek için tıklayınız.

 

Hangi seviyede olursanız olun Ümraniye Almanca kursunda eğitim almaya başladığınızda sizleri bir üst seviyeye taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz. Kendinize değer katmak, kendinizi geliştirmek, kendinize nitelik eklemek için genel Almancayı öğrenmeliyim diyorsanız Ümraniye Almanca Kursu tam da istediğiniz eğitimi sizlere verecektir. Alnında uzman eğitmenleri ile başarınıza destek olacağız.

 

Ümraniye Almanca kursu ile yabancı dil öğrenmenizi kolay hale getiriyoruz. Ümraniye yabancı dil kursumuzda okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazanırsınız. Tüm dilde beceri kazanmanıza yardımcı oluruz. Ümraniye yabancı dil okulumuz Milli eğitim Bakanlığına bağlı dil okuludur. Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından teftiş edilmektedir. Ayrıca sizin tüm eğitimlerinizin sonda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı sertifikanıza sahip olmuş olursunuz. Hangi seviyede olursanız olun Ümraniye Almanca kursu ile sizlerin yabancı dil seviyenizi yükseltmiş oluruz.

 Ümraniye Almanca kursu başarılarımızı sizler ile paylaşıyoruz

En fazla on iki kişilik sınıflarımızda eğitim alırsınız. İsterseniz eğitimlerimize özel ders olarak alabilir, isterseniz de grup dersi olarak eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitim süresince sürekli pratiğinizi gelişmek için uzman öğretmenlerimizden destek alırsınız.

 

Ümraniye Almanca kursu Dil Okulumuzda eğitimlerimizde bir kur doksan ile yüz yirmi saat aralığındadır. Bu süre de ortalama üç veya dört aya tekabül eder. Özel derslerimiz ise yirmi beş ile otuz saat aralığında olarak bir buçuk ay kadar süreye eşittir.

 

Sizde Öğrencimiz gibi sınavlarda başarılı olmak isterseniz Ümraniye Almanca kursundan eğitim alabilirsiniz. 


2015-07-02