osm korkuluk
destek

Sınavlarda başarı sağlaya, bütçenize uygun dil eğitimini veren Ümraniye Almanca Kursundan eğitim almanız şimdi tam zamanı!

 

"Bir ay kadar kısa bir sürede Almanca Aile Birleşim Sınavına hazırlandım. Sınavı kazanarak sertifikamı aldım. Çok mutluyum. Ümraniye İngilizce kursu ve First Golden English Dil Okulları`na kaliteli dil eğitimi verdikleri için teşekkür ederim."


Çağla Günay


Ümraniye`de bulunan dil okulumuz her öğrencimizi başarıya ulaştırıyoruz. Öğrencilerimizi kısa sürede yabancı dil sınavlarına hazırlayarak hayallerine ve isteklerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Ümraniye Almanca Kursuna gelerek Almanca eğitimi alan öğrencimiz Çağla Günal bir ay kadar kısa sürede Almanca özel ders alarak Aile birleşim sınavını başarı ile geçti. Siz de bu sınavı geçmek için Ümraniye Almanca Kursuna gelerek eğitim alabilirsiniz.


Almanca aile birleşimi sınavlarında bizden eğitim alan her öğrencimizi başarıya ulaştırdık. Yabancı dil eğitiminde başarı odaklı çalıştığımızı sizlere göstermekteyiz. Öğrencilerimiz özel ders Almanca ile kısa sürede sınava hazırlanarak Almanca A1 seviyesinde sertifikalarını almaktadır. "Almanca çok zor, öğrenemem." dediğiniz ön yargılarınızı kırarak sizlere Almanca dilini öğretmenin gururunu yaşıyoruz.


Ümraniye Almanca özel derslerimizde grup derslerimizden daha hızlı hazırlanarak Almanca Aile birleşimi sınavına hazırlanabilirsiniz. Almanca özel derslerimiz sizin öğrenme durumunuza göre ilerlemektedir. Örneğin ; sizler daha önce hiç Almanca eğitimi almadıysanız yoğun özel ders programı oluşturularak etkili biçimde dersler verilmeye başlanır. Özel derste materyallerinizi en uygun fiyata almanızı da sağlıyoruz. Ayrıca ders dışında çalışmanız için de CD`ler vererek çalışmalarınıza devam etmenizi sağlıyoruz. Siz de Ümraniye Almanca özel ders eğitimi alarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.


Ümraniye Almanca kursu eğitmenlerimiz alanlarında uzman kişilerdir. Yerli ve yabancı eğitmenlerimiz Almanya`da bulunan ve Almancayı en ileri seviyede bilen eğitimcilerimizdir. Her eğitmenimizin öğretmenlik sertifikası bulunmaktadır. Her seviyeden öğrencilerine de eğitim vererek Almanca dilini sevdirmişlerdir.


Siz de Almanca eğitimi alarak Almancayı konuştukça kendinizi iyi hissedeksiniz. Özellikle de istediğiniz hedefe ulaştığınızda. Ümraniye Almanca kursu ile sizleri hayallerinize ulaştırarak sınavlarda başarılı olmanızı sağlıyoruz. Yüzde yüz başarı sağlayan Ümraniye Almanca Kursundan eğitim almanız şimdi tam zamanı! Bütçenize uygun dil eğitimi arıyorsanız Ümraniye Almanca Kursuna gelebilirsiniz.

 


2015-04-08