osm korkuluk
destek

Ümraniye`de Almanca eğitimi ile sınavlara hazırlanabilirsiniz.

 

Günümüz de iletişim dili küresel iletişimin ortak dili İngilizce ’ den sonra Almanca ’ dır . İletişim kanallarının hızla artması ülkemizde de iş adamları , parlamenterler , yöneticiler gibi her kesimde çalışan kişilerin yabancı dil öğrenmeyi özellikle Almanca öğrenmeyi talep etmesine neden olmaktadır . Ümraniye ` de Almanca Eğitimi verirken en iyi dil okulu olarak dil öğrenmenin öneminin farkındayız . Yabancı dilinizi geliştirirken dilinizin en önemli becerilerini sizlere kazandırmaktayız . Almanca eğitimi ile siz de kendinizi geliştirebilirsiniz .

Genel Almanca öğrenmek isterseniz dilin dört temel becerisini bilmeniz gerekmektedir . Ümraniye ` de Almanca Eğitimi verirken dilinizde okuma , yazma , dinleme ve konuşma olan bu dört beceride sizleri sınava hazırlamaktayız . Kursumuzda uzman yerli ve yabancı eğitmenlerimiz vardır . Türkiye ’ nin ve dünyanın en iyi okullarından mezun olan öğretmenler ile birlikte dersler işlenmektedir . Her öğretmenimizin pedagojik formasyona sahip olması kaliteli eğitim vermemiz için gereklidir .

Sürekli yenilenen eğitim sistemine karşı hazırlıklı olan dil okulumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir okuldur . Bu nedenle en ufak eğitim değişikliğinde dahi haberimiz vardır . Özellikle aile birleşim sınavlarında olan değişikliklerin haberini ilk önce biz almaktayız . Her yaştan insana Almanca eğitimi vererek dil seviyelerini yükseltmekteyiz . Almanca öğrenmek zor gözükse dahi uzman eğitmenlerimiz ile aldığınız eğitimler sayesinde Almanca dilini kolay bir şekilde öğrenirsiniz .

Ümraniye almanca kursu eğitmenlerimiz tamamı almancayı ana dilleri kadar iyi bilmektedir . öğretmenlerimiz tamamı sürekli olarak bilgilerini güncel tutmakta ve yeniliklere açık olmaktadır . Ümraniye almanca kursunda verilen eğitimlerimiz her yaş grubu öğrenciye verilmektedir . kurumumuz sınıflarının tamamı teknoloji ile donatılmış ve U şeklindeki oturma dizaynları sayesinde grup derslerinde her öğrenciyle göz teması kurabilen eğitmenlerimiz her öğrencimize eşit miktarda zaman ayırmaktadır . Kaliteli ve kalıcı eğitimden asla ödün vermeyen kurumumuzda çalışan öğretmenlerimizin tamamı tecrübeli ve derslerde tecrübelerin den oluşan çalışma metotlarını uygulamaktadır .

Ümraniye Almanca kursuna gelen öğrencilerimize hedeflerimiz öncelikle dil öğrenmelerini sağlamaktır . Psikolojik olarak rahatlattığımız öğrencilerimiz daha çabuk Almanca öğrenmektedir . Almanca dilini öğreten eğitmenlerimiz alanlarında uzman oldukları için etkin bir şekilde Almanca öğrenirler . Ümraniye Almanca kursu , Almanca öğrenmek isteyen bütün bireylere Almanca öğrenmeleri için imkan sağlar . Ümraniye Almanca kursu ile yabancı dil öğrenen öğrencilerimiz hayatları boyunca Almanca dilini konuşarak eğitimlerini tamamlarlar . Formasyona sahip eğitmenlerden ders alan öğrencilerimiz özgün çalışmalar ile dil öğrenirler . Son teknolojide eğitim veren kurumumuzda yabancı dili uzman eğitmenlerimizden kısa sürede öğrenebilirsiniz .

Öğretmenlerimizin verdikleri ödevleri zamanında yaparsanız ve verilen çalışmaları da günlük olarak tekrarlarsanız yabancı dil öğrenmeniz daha da kolaylaşır . Ümraniye` de Almanca Eğitimi verirken öğrencilerimizin eğitimlerinde süreçleri en iyi şekilde takip etmekteyiz .

Ümraniye Almanca kursu olarak ayrıca gramer yapısını, etkin konuşmayı en iyi şekilde eğitim vermekteyiz . Alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenlerimiz ile derslerin daha eğlenceli ve öğretici metotlar ile eğitim verilmektedir . En az sekiz en fazla on beş kişilik modern sınıflarımızda eğitim verilmektedir . Ayrıca öğretmenlerimiz öğrencileri ile bireysel olarak ilgilenmekte , dersler grup aktiviteleri ile desteklenip pratik olanağını arttırmaktadır . Bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz . . .