osm korkuluk
destek

 

Ümraniye Turizm Almancası

 Genel olarak Türkiyenin coğrafi güzelliklerini , kültürel zenginlikleri  , tarihi eserlerini düşünecek olursak ülkemize  çok sayıda turistinde ziyarette bulunacaklarını bilmek çok zor olmaz . dünya üzerinde yaklaşık 38 ülkede 120 milyona yakın kişi almanca konuşmaktadır . Siz bir esnaf , mağaza elemanı yada mağaza müdürü gibi hizmet sektöründe çalışan bireyseniz turistlerle sürekli iletişim halinde olmanız gerekecektir  .  Ümraniye almanca kursu olarak  turistlerle daha iyi iletişime geçmek için verdiğimiz turizm almancası kursuna gelerek sizlerde turist müşterilerinizle daha kaliteli ve sağlıklı iletişime geçebilirsiniz . Ümraniye almanca kursumuz da CALLAN metodu kullanarak verdiğimiz eğitimlerimizde öğrenci başarısı odaklı olarak çalışmakta olan kurumumuz daima sizlerin yanın da . Ümraniye almaca kursun da eğitim almak isteyen öğrencilerimiz öncelikle seviye belirleme adını verdiğimiz bir sınava tabi tutmaktayız . sınav sonucuna göre öğrencimizi uygun sınıflara yerleştirerek seviyesindeki öğrencilerle beraber eğitim vermekteyiz . Ümraniye almanca kursu olarak kurumumuz da bireysel dersler , grup  dersleri ve özel grup dersleri bulunmaktadır . kurumumuz da verilen ders seçeneklerini tamamen öğrenci seçimine bırakılmaktadır .

 Bireysel derslerimizde öğrenci ile bire bir eğitim veren uzman eğitimcilerimiz bireysel derslerin başlangıç ve sınava yönelik hazırlanan öğrencilerimiz için uygun görmekte ama anlama zorluğu çeken her öğrencimizde kendi isteği doğrultusun da bireysel eğitim alabilmektedir . Grup derslerimiz de ise 45 dakikalık zaman diliminde olan derslerimiz U şeklinde dizayn edilmiş teknolojik yönden modern eğitime uygun sınıflarda dersler verilmektedir . Uzman eğitmenlerimiz grup derslerimizde de her öğrencimize eşit miktarda zaman ayırarak her öğrencimizle ilgilenmektedir . Özel grup derslerimiz de ise arkadaşların anlaşarak geldiği  derslerdir . Ders seçimini öğrenciye bırakan ümraniye almanca kursu kurumumuz ayrı zaman da ders seçimin gibi Türk  ya da yabancı eğitmenlerimiz den ders alma seçimini yapabilmektedir . Kaliteli ve kalıcı eğitimin adresi olan kurumumuz derslerinde orijinal yayınlar kullanarak eğitiminizi desteklemektedir . Ümraniye almanca kursu olarak  Dünya ve Türkiye çapında adı duyulan hacettepe üniversitesi ,marmara üniversitesi , ortadoğu teknik üniversitesi , sabancı üniversitesi , istanbul üniversitesi ,  galatasaray üniversitesi , boğaziçi üniversitesi , yeditepe üniversitesi ,  cambridge üniversitesi , pennysylvania üniversitesi , oxford üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olan eğitmenlerimiz ayrı zaman da ana dili gibi branş dilini konuşa bilmektedir . düşünsenize  öğretmenlik sertifikası var diye birileri sizlere eğitim vermeye başlıyor ama kendisi yabancı dili zor konuşuyor .

 Böyle birinden aldığınız eğitim ne kadar kaliteli ve kalıcı olabilir ki bunun farkında olan kurumumuz daima kaliteli ve kalıcı eğitimi kendine yol olarak seçmiş ve bu yolda ilerlemektedir . Öğretmenlerimizin tamamının öğretmenlik sertifikaları ve pedagojik formasyonları bulunmaktadır . Kurumumuz bünyesinde eğitim vermekte olan uzman eğitim kadromuz ile sizler de turistlerle ya da siz ana dili almanca olan yaklaşık 38 ülkeden birine gittiğinizde iletişim konusun da sorun yaşamayarak öz güveniniz tam bir şekilde iletişim kurmaya ne dersiniz  ? Ezberci eğitime karşı olan kurumumuz sizlerin daima desteklemekte ve daima yanınız da olarak sizler için çalışmaktadır . Ümraniye almanca kursumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . .  .