osm korkuluk
destek

Almanya ’ da yüksek öğrenim görmek isteyen öğrencilerin dil düzeylerini gösteren bir belge alması gereklidir . TesDaf sınavı ise dil düzeyini gösteren belgeye ihtiyacı olan öğrencileri için yapılan bir sınavdır . Ümraniye TesDaf Hazırlık Kursu ile yabancı dil düzeyinizi yüksek skor alarak gösterebilirsiniz .

 

Yabancı dil sınavlarına hazırlıkta Ümraniye ’ de bir numarayız . TesDaF sınavı yaklaşık seksen ülkede lisanslı test merkezleri tarafından uygulanır . Sınav standart prosedürde olup sınava katılan herkese aynı sorular sorulmaktadır ve sınav sonuçları sınav kontrol uzmanları tarafından değerlendirilir. Sınav sonucu üç şekilde gösterilir . Seviye 5 ( TDN 5 ) , Seviye 4 ( TDN 4 ) , Seviye 3 ( TDN 3 ) şeklindedir . Avrupa Dil Komisyonu ’ nun belirttiği seviye B2 ve C1 seviyesine denktir . Ümraniye TestDaF hazırlık kursu ile siz de bu seviyeye ulaşarak TestDaF sınavına kolayca hazırlanabilirsiniz .

 

TestDaF sınavında sonucunuz TDN 4 ise Almanya ’ da eğitim almanız için resmi belgeye sahip olmuşsunuzdur demektir . Eğer TDN 5 seviyesinde iseniz yüksek öğrenime başlamak için dil seviyeniz çok yüksek demektir . TDN 3 seviyesini de resmi olarak kabul edilmektedir . Ümraniye Almanca Kursunda seviyenizi TDN 5 sonucu çıkartacak şekilde eğitimler vermekteyiz. Uzman eğitmenlerimiz skorunuzun her zaman yüksek olması için eğitimler verir ve sizi güçlendirir . Ümraniye TestDaF hazırlık kursu ile sınava hazırlanarak başarınız mümkündür .

 

TestDaF sınavına katılabilmeniz için iyi ve ilerlemiş seviyede Almanca bilgisine sahip olmanız gerekir . Bu sayede  çok rahat bir şekilde Almanya`da yüksek öğrenim görebilirsiniz . Ayrıca TesDaF sınavına katıldığınızda sınav sonucunuzla Almanca dil bilginizi de ispatlamış olursunuz .

 

Eğitiminizin başında Almanca öğreneceğiniz için sabretmelisiniz . Çünkü Almanca eğitimi zorlu bir süreç olarak görülebilir . Yeni bir dil öğreneceğiniz için de dil bilgisi açısından biraz zorlanabilirsiniz . Ama Ümraniye Almanca kursu uzman eğitmenlerinden eğitim alırsanız dil öğrenirken zorlanmayacağınız kesindir . Çünkü hiç temeli olmayan öğrencilerimizi kısa sürede içinde TestDaF sınavına katılabilecek seviyede eğitimler vermekteyiz . Bu başarılarımızı da sizlerle paylaşarak yabancı dil eğitimlerimizde gerçekçi sonuçlar elde ettiğimizi sizlere göstermekteyiz . Sınav stratejilerini sizlerle paylaşarak sizlerin başarılı olmasını sağlıyoruz . TestDaf sınavı ile ilgili daha fazla bilgi almak ve bu sınavda başarılı olmak istiyorsanız Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz . Ümraniye almanca kursu ile almış olduğunuz eğitimlerin tamamın da ezberci eğitimden uzak ve kaliteli eğitim vermektedir .

 

Almanya ’ da hangi bölüm okumak isterseniz okuyun , TesDaF sınavı başarı belgeniz ile Almanya ’ da tüm üniversitelerde okuyabilirsiniz . Almanya da okumanız için bu sınavın öneminin büyük olduğunun farkındayız . En iyi başarıyı elde etmek isterseniz eğer Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz .  Dil yeterlilik belgesi kazanan bir çok öğrencimiz gibi siz de yabancı dil belgenizi alabilirsiniz . Önemli olan sizin istemenizdir . Biz de bu yolculuğunuzda sizlere yol göstermekteyiz . Yabancı dilinizi bizimle geliştirin , başarıya kısa sürede ulaşın . Ümraniye almanca kursun dan aldığınız eğitim ile bırakın yabancı diliniz konuşun . Ümraniye almanca kursunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . . .