osm korkuluk
destek

Ümraniye almanca kursumuz istanbulun nezih semtlerinden ümraniye ’  de bulunmaktadır   . Ümraniye almanca kursumuzun kurucusu Engin Hilmi KİBAR dır . Ümraniye almanca kursumuz da her yaş grubu öğrenciye eğitimin veren kurumumuz sınavlara yönelik , konuşmaya yönelik , iş hayatınıza yönelik bir çok dalda yabancı dil eğitimi vermektedir . Ümraniye almanca kursun da 8. sınıf öğrencilerime yönelik teog almancası dersleri de verilmektedir . teog  2013 / 2014 eğitim öğretim yılından sonra milli eğitim bakanlığının 8 . sınıf öğrencileri için düzenlediği bir merkezi sınavdır  . milli eğitim bakanlığının 2013 yılı öncesi düzenlediği sınava benzeyen teog 2013 yılından sonra öğrencileri sadece kısıtlı performansını ölçmek için değil de eğitim - öğretim  yılının içerisine yayarak yapılmaktadır . teog sınavı eğitim - öğretim yılı içerisinde iki kez düzenlenmektedir . 1 . teog  eğitim - öğretim  yılının 1 . döneminde , 2 . teog eğitim - öğretim yılının 2 . döneminde düzenlenmektedir . teog sınavları 1 dönemde 2 güne yayarak yapılmaktadır . 1 . dönem de 6 dersten sınava girecek öğrenciler 1 . gün 3  ders  2 . gün 3 ders olarak sınava girmektedir . teog sınavına girecek olan öğrencilerimiz türkçe , matematik , t . c . inkılap tarihi ve atatürkçülük , fen ve teknoloji , din kültürü ve ahlak bilgisi , yabancı dil derslerinden sorumlu olacaklardır .  teog sınavlarında yer alan derslerden biri olan yabancı dil öğrencinin aldığı eğitime göre değiştiği için yabancı dil kendi arasında ayrılır .  teog da yabancı dil ; ingilizce , italyanca , fransızca  , almanca dillerinde düzenlemektedir . alev , alkev , ielev , deniz atı , avrupa koleji gibi yabancı dili almanca olarak eğitim veren okulların müfredatına göre ve teog sınavına yönelik dersler vermekte olan kurumumuz ümraniye almanca kursu sizin eğitiminiz ve kariyer hayatınız için daima başarı odaklı çalışmaktadır .

 

Teog almanca kursumuz da eğitim görmek isteyen kursiyerlerimiz  ümraniye almanca kursuna geldikleri taktirde kursiyerlerimizin  bilgi düzeyini ölçmek için seviye belirleme  sınavı adı altında toplanan sınavımıza girerek bilgi düzeylerini ölçer ve onlara göre hareket ederiz . kursumuza kayıt yapan her kursiyerimize uzman eğitmen kadromuz ile sınav sonucuna bakılarak kursiyerimiz için en uygun programlar hazırlanarak derslerimize başlanmaktadır . derslerimiz 3 farklı şekilde alına bilir . bunlar ; grup dersleri , özel grup dersleri ve özel derslerdir . derslerimizin alış şekilleri tamamen kursiyerin isteğine göre düzenlenir . üstelik kurumumuz ümraniye almanca kursun da kursiyerin isteğine göre türk ya da yabancı eğitmenler tarafından ders verilmektedir . kurumumuzda çalışan her eğitmenimiz başarı odaklı çalışmaktadır .

 

kurumumuz da görev yapan eğitmenlerimiz öğretmenlik belgelerine sahip  ve gerekli  formasyonları bulunmaktadır . ümraniye almanca kursu eğitmenlerimizin tamamı tecrübeli ve tecrübelerinden dolayı kendi stratejileri gelişmiştir . Ümraniye almanca kursunda kursiyerlerimi teog sınavına hazırlayacak eğitmenlerimizin hepsi türkiye ve dünya adı duyulmuş kaliteli eğitim veren okullardan mezundur . eğitmenlerimizin tamam mı Marmara Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi ,  Pennysylvania Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi , Ortadoğu Teknik Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi ,  Sabancı Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun eğitmenlerimiz den oluşmaktadır .  Ümraniye almanca kursu olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .