osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca kursu ile KPSS için Almanca sınavına en iyi şekilde uzman eğitmenlerimiz tarafından hazırlandırılabilirsiniz.

KPSS sınavında alan bilginizi ölçmek için Almanca dilinden sınava girersiniz. KPSS’de dil yeterliliğini ölçmek için de ayrı bir sınav yapılmaktadır. YDS olan bu sınavda barajı geçmeniz ve barajın üstünde de puan almanız gerekmektedir. Geleceğiniz için bu sınavları kolay bir şekilde Ümraniye Almanca kursu ile atlatabilirsiniz.

 

Ümraniye KPSS için Almanca eğitimlerimiz YDS sınavının Almanca diline yönelik eğitimlerimizdir. Alan bilginizin sınava yönelik tüm strateji çalışmalarını ümraniye Almanca kursumuz ile gerçekleştirebilirsiniz. Ümraniye almanca kursunda sınava yönelik çalışmalarımızda yüzde yüz başarı sağlamaktayız. Öğretmenlerimiz öğrencilerimize özenle eğitimler verir ve YDS’de çıkabilecek sorularla stratejilerini öğretiler. YDS sınavına hazırlanmanız bu şekilde kolaylaşmaktadır.

 

YDS ve E-YDS sınavına Ümraniye Almanca kursu ile hazırlanabilirsinzi. YDS sonbahar ve bahar dönemi olarak iki defa yılda yapılır. İki kez sınav yapılan diller ise şunlardır: Arapça, İngilizce, Rusça, Almanca, Fransızca. Yılda bir kez sınavı yapılan diller ise Bulgarca, Danimarkaca, Ermenice, Farsça, Gürcüce, Macarca, Portekizce, Rumence, Yunanca, Sırpça, Yunancadır. Ümraniye Almanca kursumuzda tüm dillerden eğitimler vermekteyiz. Sizleri hedefleriniz doğrultusunda kaliteli eğitimler vermekteyiz. Ümraniye Almanca kursu dil okulu olarak İstanbul’da ilk ve tekdir. ODTÜ, Marmara, Boğaziçi, Hacettepe, Cambridge gibi Türkiye ve dünyaca ünlü üniversitelerden mezun öğretmenlerimiz bulunmaktadır. İster birebir olarak öğretmenlerimiz ile yabancı dil kursundan eğitim alabilirsiniz, ister grup eğitimlerimize katılarak eğitimlerinizi sürdürebilirsiniz. Sınıflarımız ferah ve hijyeniktir. Eğitime önem verdiğimiz kadar sizlerin eğitim alırken konforunuza da önem vermekteyiz.

 

Ümraniye KPSS için Almanca eğitimi süresinde ara ara yapılan deneme sınavları ile sizlerin Almanca eğitiminizin gelişimini kontrol etmekteyiz. Bunun sonucunda eksik olduğunuz konularda birebir çalışmalar yapılmaktadır. Ümraniye Almanca kursumuz derslerinde sınava en iyi derece hazırlanırsınız.  Alanında uzman kadrosu ile deneyimli öğretmenler tarafından kelime, okuma becerisine yönelik soru tipleri ve en önemlisi de gramer çalışmaları yapılmaktadır. Kelime bilginizde bu sınavda sizleri öne taşımaktadır. Verilen ödevleri ve ders tekrarları yaparsanız başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Yabancı dil eğitiminizde kendinize güveneceğiniz eğitimler vermekteyiz. Çünkü Ümraniye Almanca kursunda ihtiyacınıza yönelik eğitimler vererek hedefinize ulaştığınızda kendinize güveninizin artmasını sağlarız. Sınava hazırlık derslerimizde de sınav stratejisine uygun eğitimler vererek sınavda başarılı olmanızı sağlarız. Ümraniye`de en iyi dil eğitimini Ümraniye Almanca Kursundan alırsınız.


Eğitmenlerimiz alanlarında uzman ve sınav stratejilerini en iyi derecede bilen öğretmenlerdir. Sizlerin emekleri emin olun boşa gitmez. Çünkü eğitimlerimizde öğretmenlerimiz sizin öğrenme durumunuza göre metotlar uygulayarak size dil öğretirler. Kısacası tüm öğrencilerimize aynı metot ile değil öğrenciye özel metotlar ile eğitim vermekteyiz. Ümraniye KPSS için Almanca derslerine gelerek siz de hayalinize kavuşabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmeden YDS’de yüksek puan almaya ne dersiniz?