osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca kursunda her yaşa ve her seviyeye uygun yabancı dil eğitimi verilmektedir . Ümraniye Almanca kursunda eğitimlerimiz hem görsel hem  de işitsel olarak çocuklarınıza eğitimler vermekteyiz . Uzman eğitmenlerimiz çocuklarınızı geleceğe hazırlarken onların seveceği şekilde oyunlar ile eğitimler vermektedir . Ümraniye junior Almanca kursumuzda çocuklarınız sıkılmadan yabancı dil öğrenecektir . Ümraniye almanca kursun da eğitim alan her küçük yaş öğrencimiz ileri de bir üçüncü dil öğrenmeyi düşünüyor . Ümraniye almanca kursun da çocuklara yönelik verilen kursumuz da verilen eğitim de eğitmenlerimiz uzman ve işlerinde son derece profesyoneldirler .

 

Erken yaşta yabancı dil öğrenmenin değerini ve önemi veren dil okuluyuz . Okul öncesi dönemde başlanan yabancı dil eğitiminde çocuklar gelecekte çok daha başarılı olmaktadır . Bunun nedeni ise erken yaşta alınan yabancı dil eğitimi ile çocuklarınız Almanca derslerde ve Almanca öğreniminde daha etkili olmaktadır . Kulak dolgunluğu yaratmak ve çocuklarınızı şimdiden Almanca diline alıştırmak isterseniz Ümraniye’de en iyi yabancı dil eğitimi veren Ümraniye Almanca Kursumuzdan eğitim almasını sağlayabilirsiniz . Sizlerin de bildiği gibi küçük yaşta alınan eğitimle daha kalıcı ve kaliteli eğitim söz konusudur . Ümraniye almanca kursu ile çocuklarınıza verebilecek en büyük hazine olan bir dil öğrenme şansını sizler de çocuklarınıza tanıyın .

 

Derslerimizde uzman yerli ve yabancı öğretmenlerimiz eğitimler vermektedir . Öğrencinin tercihine bırakılan eğitmen seçimleri ile Ümraniye almanca kursunun kurumumuz öğrencilerine verilmiş bir ayrıcalıktır . Öğretmenlerimiz öğrencilerimize oyunlar eşliğinde yabancı dil öğretirler . Kelimeler ile şarkılar yaratıp çocuklarınızın unutmayacak şekilde eğitimler verirler . Çocuklarınız oyun oynarken dil öğrenir ve bu dil öğrenimi de hayatla karıştırdığı için hiç unutmazlar . Ümraniye junior Almanca derslerimiz ders gibi değildir . Uzman eğitmenlerimiz çocuklarınıza özel metotlar ile öğrenme kapasitelerini aşmalarına yardımcı olur .

 

Junior Almanca kursumuzda Türk ve yabancı öğretmenler ile çocuklarınızın Almanca diliniz pratik bir şekilde öğrenmesini sağlıyoruz . Modern sınıflarımızda çocuklarınız hem görsel hem de işitsel olarak dil eğitimi alırlar .

 

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı dil okulu olduğumuz için ilköğretim düzeyindeki öğrencilerimizde müfredata bağlı ileriz . Kaliteli ve geniş içerikli ders materyallerimizi kullanmaktayız . Grup eğitimlerimizde materyallerimizi size ücretsiz vermekteyiz . Özel derslerimizde ise öğrencilerimiz kendileri materyalleri almaktadır . Öğrencilerimize her koşulda başarılı olmalarını sağlarız .

 

Sınıflarımız en fazla on kişiliktir . Almanca eğitimi veren okulların kalabalık oluşlarını bildiğimiz için küçük gruplar halinde eğitimler vermekteyiz . Kursumuza kayıt yaptıran öğrencilerimiz ilk aşama olarak yabancı dil sınavına katılırlar ve seviyelerine göre eğitim programları oluşturulur . Eğitimlerimizde programlar oluşturulduktan sonra başlanır . Özel sınıflarımızda eğitime başlayan çocuklarınızda belli bir süre sonra farkı göreceksiniz . Çocuklarınız eğlenerek katılacak olan dil kursumuzdan Almanca öğrenerek günlerini geçirecek .

 

Ümraniye junior Almanca derslerimiz özel ve grup dersleri olarak devam etmektedir . Uygun fiyata çocuklarınıza Almanca dilini öğrenmesini sağlayabilirsiniz . Çocuklarınızın geleceklerine yatırım yaparak eğitimlerinde en önemli noktayı aşmasında yardımcı olursunuz . Siz de çocuklarınızın gelecekte size bu eğitimi almasına yardımcı olduğunuz için size teşekkür sunmasını istemez miydiniz ? Ümraniye almanca kursu ile çocuklarınız da kaliteli ve kalıcı eğitimin farkını yaşasın . Ayrıntılı bilgi için Ümraniye ’ deki şubemizi ziyaret edebilirsiniz ya da telefon numaramızda bize ulaşarak kurucumuz Engin Hilmi Kibar ile görüşebilirsiniz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .