osm korkuluk
destek

 Ümraniye almanca kursumuz istanbulunun nezih semlerinden biri olan ümraniye de sizlere hizmet vermektedir . Kurucusu Engin Hilmi KİBAR ‘  dır . Ümraniye almanca kursun da almanca hazırlık atlama ( proficiency  ) sınavına hazırlanmaya ne dersiniz ? Almanca kursumuzda  hazırlık atlama sınavlarına öğrencilerimiz uzman eğitmen kadromuzla hazırlıyoruz  . Ümraniye almanca kursu bünyesinde çalışan siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekte olan eğitmenlerimizin hepsi  Marmara Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi ,  Pennysylvania Üniversitesi , Sabancı Üniversitesi  Galatasaray Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi ,  Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi , Ortadoğu Teknik Üniversitesi ,  gibi türkiye ve dünya çapında adı duyulan  üniversitelerden mezundur . Üniversitelerin hazırlık atlama sınavlarına hazırlarken öğrencilerimize gitmek istedikleri okulun müfredatına uygun olarak hazırlamaktayız . Ümraniye almanca kursumuz da öğrencilerimize gidecekleri üniversiteler yurt dışın da olsa da yurt dışı müfredatlarımız da bulunmaktadır .

 Ümraniye almanca kursun da eğitim alan öğrencilerimizin türk ya da yabancı hocalar tarafından eğitim alma farkını kurumumuz da yaşayacaklardır . Üniversitelerin hazırlık atlama ( proficiency  ) sınavları kendi okulunun ihtiyaçları ve verdiği eğitimin kaliteli olmasına göre değişen öğrencilerin hazırlık sınıfını okuyup okumamaları konusunda üniversitelere yol gösteren bir yabancı dil seviye belirleme sınavıdır . örneğin ; marmara üniversitesi almanca hazırlık atlama sınavını 2 aşamada yapılmaktadır . 1 .  aşamasında  öğrencinin duyduğunu anlama ve okuduğunu anlama becerisi ölçülür . marmara üniversitesinde ki almanca hazırlık atlama sınavının 2 . aşamasın da konuşma ve  yazma becerileri ölçülür .  marmara üniversitesin de hazırlık atlama sınavının 1 .  aşamasın da duyduğunu anlama bölümün de 3 farklı dinleme metnine bağlı tablo doldurma , doğru - yanlış , not alma tarzında oluşan sorular bulunmaktadır . okuduğunu anlama bölümün de ise okuma metnine bağlı başlık eleştirme , ve / veya durum eşleştirme ve çoktan seçme sorular oluşmaktadır .  2 . bölümün de ise iki bölümden oluşmakta olan sınav da ilk öğrencilerden bir mektupta yer alan 10 hatayı düzeltmeleri istemektedir . ikinci bölümde kompozisyon yazmaları istenmektedir . marmara üniversitesinde ki sınavlar öğrencilerin kampüsteki sosyal ortamda karşılaşacakları sorunlar düşünerek hazırlanmaktadır . Ümraniye almanca kursu da bu şekilde öğrencilerin eğitim alacakları üniversitenin müfredatları düşünülerek öğrenciye özel programlar hazırlanmaktadır  .

 Ümraniye almanca kursun da eğitim vermekte olan eğitmenlerimiz de son derece başarı ve almancayı ana dili gibi iyi bilen eğitmenlerdir . Ümraniye almanca kursumuz da eğitim veren eğitmenlerimizin hepsinin öğretmenlik sertifikaları bulunmaktadır . Ümraniye almanca kursun da eğitmenlerimiz tamamı pedagojik formasyonlara sahiptir .  Ümraniye almanca kursun da aldığınız eğitim ile sadece üniversitelerin hazırlık atlama sınavları geçmek için değil ayrı zaman da bir ömür boyu kaliteli ve kalıcı eğitimin farkını yaşayın eğitmenlerimizin tecrübesine güvenen kurumumuz ümraniye almanca kursu başarı odaklı çalışarak daima yanınız da . Kurumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .