osm korkuluk
destek

 

Almanca TOEFL Kursu

 

Dünya üzerinde en çok yapılan sınavlardan biri olan TOEFL sınavı yabancı dil seviye belirleme sınavıdır . Kanada , Avustralya , Birleşik Devletler , Birleşil Krallık dahil 140 ülkeden fazla bulunan üniversiteler kurumlar tarafından Toefl sınavının sonuçlarını kabul etmektedir . TOEFL sınavı ETS tarafından yapılır ve dünya da uygulanan seviye belirleme sınavı olarak adlandırılır . Bu sınav 120 puan üzerinden yapılan  bir sınavdır . 80 alan her öğrenci başarılı olarak sayılır .  TOEFL sınavı IBT TOEFL ve PBT TOEFL olmak üzere iki ‘ ye ayrılır . IBT TOEFL sınavı internet üzerinden geçleşir . TOEFL sınavı okuma , yazma , dinleme ve konuşma bölümlerinden oluşmaktadır .

 

Ümraniye almanca kursun da eğitim alan her öğrencimizin önce seviye belirleme sınavı olarak adlandırdığımız internet sitemiz üzerinden gerçekleşen bir sınava tabi tutulur . Bu sınavın sonucunu anlık olarak öğrenen öğrencimizin aldığı puan ve öğrencinin uygun olduğu zaman dilimi göz önünde bulundurularak öğrencinin çalışma planı çıkartılır . Öğrencinin isteği doğrultusunda yabancı ya da türk eğitmen den eğitim almak için eğitmen seçimi yapılır . Ayrı zaman da grup ya da özel ders alma konusunda da yine tercih öğrencidedir . Ümraniye almanca kursu olarak eğitmen ve ders seçimini öğrenciye bırakmamız öğrenci için daima bir artı olmuş ve başarı konusunda ilk adımı atmış olduğumuza inanıyoruz . Ümraniye Almanca Kursun da verdiğimiz eğitim kadar eğitim alanlarımıza da önem vermekte olan kurumumuz U şeklinde dizayn edilmiş sınıflar da ayrı zaman da modern teknolojinin bize getirdiği kolaylıklardan da yararlanılmıştır .  Ümraniye Almanca Kursun da tüm kaynaklarımız orijinal yayınlardan oluşmaktadır .

 

Ümraniye Almanca Kursun da TOEFL sınavına hazırlamakta olan her eğitmenimiz ana dili gibi almanca bilmektedir . Branşların da uzman olan eğitmenlerimiz tamamının öğretmenlik sertifikaları vardır . Ümraniye almanca kursunda görev yapmakta olan her eğitmenimiz pedagojik formasyonlara sahiptir  . Ümraniye Almanca kursu eğitmen kadromuzun tamamı adı duyulmuş  Ortadoğu Teknik Üniversitesi , Marmara Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi , Cambridge Üniversitesi , Oxford         Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi , Pennysylvania Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Sabancı Üniversitesi gibi üniversitelerden mezun olan ve eğitim verdikleri dili ana dili gibi iyi bilen eğitmenlerden oluşmaktadır . . .  Ümraniye almanca kursumuz da eğitmen olarak çalışan eğitmenlerimizin tamam mı doğrudan sınava yönelik çalışmalarından dolayı sizler için bu sınavı geçmek daha kolay hale gelecektir . TOEFL sınavı günlük ingilizce konuşmasına göre farklı konuları kapsar . TOEFL sınavı günümüzde internet üzerinden yapılmaya başlamıştır ancak teknolojinin gelişmediği ülkelerde kağıt üzerinde yapılmaya devam etmektedir . Ümraniye almanca kursu ile TOEFL sınavına hazırlanırken sizler de almanca konusun da geliştiğinizin daha sınava girmeden fark edecek ve kendinize olan öz güveniniz artacaktır . Ümraniye almanca kursu olarak ezberci eğitim sistemine karşı olan kurumumuz daima kaliteli ve kalıcı eğitim sistemini benimsemiş ve bu yolda emin adımlarla kısa süre içerisinde büyük başarılara imza atmıştır .  Ümraniye Almanca Kursu ile artık TOEFL sınavını geçmek daha kolaydır . Ümraniye Almanca Kursunu tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz . Bizlerle iletişime geçmek için ofisimizi ziyaret edebilir ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz . . .