osm korkuluk
destek

Çocuk iken çocukların yaptığı en güzel şey oyundur . Oyunlar ile hayatını öğrenirler ve oyunlar ile gelişimlerini tamamlarlar . Bu gelişimlerinde de en önemlisi dil eğitimidir . Çünkü gelecek açısından dil eğitimi çocuklarınız için avantaj sağlar . Ortaokul , lise , üniversite eğitimlerinde Almanca dilini bilmek çocuklarınızın farkındalığını arttırır . İş hayatına kolayca yer alır . Nedeni ise günümüzde yabancı dil bilen kişilerin bilmeyen kişilere oranla bir adım önde iş hayatlarına başlamalarıdır . Çocuklarınızın rakiplerinden bir adım önde olmasını hangi anne baba istemez öyle değil mi ? o zaman gelin Ümraniye almanca kursu ile bırakın çocuğunuzun yabancı dili konuşsun .  Ümraniye çocuklar için Almanca kurslarımızda çocuklarınızı geleceğe hazırlıyoruz .

 

Ümraniye çocuklar için Almanca kursumuzda öğrencilerimize teknolojik sınıflarımızda eğitimler vermekteyiz . Sınıflarımız U şeklinde dizayn edilmiş ve başarı odaklı olarak eğitim verilmektedir . Uzman eğitmenlerimiz minik öğrencilerimizin dört dil becerisini geliştirmek için eğitimler vermektedir . Konuşma , yazma , okuma ve dinleme olarak Almanca dilini öğrenirler . Ümraniye Almanca kursu ile hem eğlenerek hemde dil öğrenerek zamanlarını geçirirler . Ümraniye almanca kursun da almanca eğitimi alan çocuklarınız kendilerine olan öz güvenleri tam ve hayatta başarılı olmaktadırlar .

 

Ümraniye Almanca kursumuzda yerli ve yabancı uzman eğitmenlerimiz ile yabancı dili öğrenirken çocuklarınız eğlenerek öğrenir  . İleriki hayatların da bir dil daha öğrenme isteğini öğrencilerimize aşılıyoruz . Hayatlarında kalıcı eğitimler veren dil okumuzda uzman eğitmenlerimizin hepsinin pedagojik formasyonu vardır . Çocuklarınıza en etkili metotlar ile yabancı dil öğretirler .

 

Çocuklarınız hayatlarında dil öğrenirken eğlenmeyi de öğrenir . Yabancı dilini geliştiren çocuklar daha aktif olmaktadır . Çünkü kendilerine olan güvenleri yerine gelir . Gelecekte iş bulma kaygısı olmak yerine , kendine uygun işte çalışmayı tercih ederler . Çünkü yabancı dil bilen çocuğunuz bilinçlenir ve hayatı boyunca zevk alacağı işte çalışmak ister . Seçimlerini yapabilir ve hedefinde yapmak istediği mesleği varsa yurt dışında da çalışabilir . Çocuk yaşta yabancı dil eğitimi almış çocuğunuz yurt dışında okur ve yurt dışın da çalışma izni de alabilir . Geleceğine yön veren yabancı dil eğitimlerini siz de çocuğunuza hemen şimdi verebilirsiniz .

 

Özel derslerimizde kampanyalarımız devam etmektedir . Birebir derslerimizde çocuklarınıza yabancı dili öğretirken okula destek programı da düzenlemekteyiz . Sınav zamanlarında çocuklarınıza ekstra dersler vererek sınavlarda başarılı olmalarını sağlamaktayız . Öğretmenlerimiz düzenli olarak ödevlerini kontrol ederler ve böylece çalışmalarını düzenli bir şekilde yapmalarını sağlar . Etkili olması için de ödevlerini yapmadıklarında velileri bilgilendiririz . Hem siz de çocuğunuza destek olduğunuzda çocuğunuzun geleceği bir o kadar parlak olur .

 

Ümraniye çocuklar için Almanca kurslarımız Aile birleşimi ile Almanca öğrenen anne babalar için yanında çocuklarınız için de verilen eğitimleri kapsar . Çocuklarınız da aile birleşiminden dolayı Almanya ’ da kalacak ise yabancı dil öğrenmeleri ve kulak aşinalığı olması şarttır . Çünkü farklı bir ortama alışmaları için çocuklarınızın öncelikle o ortamının diline alışması gereklidir . Yabancı bir ülkede yaşamak zordur . Çocuklarınızı bu zorluktan kurtarmak için Ümraniye Almanca kursundan eğitim almasını sağlayabilirsiniz . Ümraniye Almanca kursu ile çocuklarınızın eğitimlerine ve geleceğine yatırım yapabilirsiniz . Ümraniye almanca kursumuzu tercih ettiğiniz çin teşekkür ederiz . Ayrıntılı bilgi için bizi arayabilir ya da ofisimize gelerek bilgi alabilirsiniz .