osm korkuluk
destek

 

Ümraniye Almanca kursunda tüm yabancı dil sınavlarına hazırlık programımız mevcuttur. TOEFL, IELTS, GMAT, YDS, PROFICIENCY, TOEIC, TELC, KET, PET,BULATS, ERASMUS, konsolosluk sınavları, kabin memurluğu sınavları gibi birçok sınava öğrencilerimizi hazırlamaktayız. Sınavlarda başarı çıkartmak uzman eğitimlerimiz ilealdığınız derslere bağlıdır. Ümraniye Almanca Dil Okulumuz ile başarıya siz de adım atabilirsiniz. Bizi tercih etme nedeniniz zamandan faydalanarak kısa süredesizleri başarıya ulaştırma sebebimizdir. Başarıya adımlarda siz de Ümraniye Almanca referanslarına bakarak tercih ederseniz emin olun siz de yabancı dil öğrenecek, sınavlarda başarıya ulaşarak hayalinize kavuşacaksınız.

 

Ümraniye Almanca Dil Okulumuzda sizlerin dil ihtiyacınıza yönelik tüm sıkıntılarınızı çözmekteyiz. Özellikle konuşma kursumuzda Callan Metodu kullanmaktayız. Bu metotta beden dili tarifleri ile yabancı dil konuşmayı öğrenirsiniz. Bu metodu uygulayan İstanbul’da sayılı kurslardan biriyiz. Callan Metodumuzda anadili yabancı dil olan öğretmenlerimiz tarafından dersler alırsınız. Ayrıca orijinal ders materyalleri alarak yabancı dil konuşmanızı desteklersiniz. Gramer ağırlıklı dersleri içermemektedir. Sadece konuşmaya yönelik dersi içererek konuşma bilginizi ve günlük konuşma seviyenizi arttırmaktadır. Callan metodu tüm dünyada uygulanan bir metottur. Derslerimizin hepsi dolu dolu geçmektedir ve öğrencinin hitiyacına yönelik tüm konuşmaları tamamlarız. Soruların yanıtlarını ana dilinizde konuşur gibi düşünmeden cevaplamaya yönelik refleksif eğitim uygulanmaktadır. Nefes almayı nasıl bilinçli bir şekilde yapmıyorsak yabancı dil konuşmalarını da o şekilde yapmamızgerekmektedir. Türkçe konuşurken her defasında cümlelerimizi düşünerek konuşmuyoruz. Düşündüklerimiz aynı anda konuşmamıza yansımaktadır. Yabancı dil konuşurken de böyle olmalıyız. Bu nedenle Ümraniye Almanca referanslarımız ile aldığınız eğitimlerin en iyi şekilde sonuçlanacağına garanti etmekteyiz.

 

Hedefimiz İstanbul’da bulunan dört dil okulundan en iyi olmaktır. Değerlerimiz ile öğrencilerimizin yüzünde güçlü bir mutluluk yaratmak inancımızdır. Uzman öğretmenlerimiz, çalışanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermekten, kaliteli eğitim sunmaktan onur duyarız. Ayrıca sadece eğitimde değil sosyal olarak insana değer veren, sorumluluk sahibi, disiplinli çalışma yapımız vardır. Öğretmenlerimiz ODTÜ, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Oxford, Cambridge, Pennsylvania üniversitesi gibi Türkiye’de ve dünyada saygın ve en iyi üniversitelerden mezunlardır. Ayrıca eğitimlerimizin hepsi pedagojik formasyona sahiptir. Öğretmenlik sertifikalarını Türkiye’de ya da dünyada geçerli olacak şekilde eğitimlerini tamamlamışlardır. Alanında uzman ve yılların deneyimine sahip öğretmenlerimizden eğitim aldığınız için kısa sürede yabancı dil öğrenirsiniz. Ümraniye Almanca Kursunda bu yüzden başarılı öğrenciler yetiştirmekteyiz. Hayali olan öğrencilerimizi hayallerine ulaştırmak için yardımcı olmaktayız.

 

Yabancı dil eğitiminde Ümraniye’de marka olduğumuzu referanslarımız ile de belirtmek isteriz. Ümraniye Almanca referanslarımız şunlardır: Ümraniye Belediyesi, Türk Telekom, Cine5, Kanal D, TV8, Semerkand TV, bankalarda Türkiye İş Bankası, TEB, Garanti bankaları, Ülker, iletişimde Vodafone, Avea, Turkcell ve Oxford, Cambridge Türkiye kurumları referanslarımızdır. Ümraniye Almanca Dil Okulumuzdan dil öğrenmeniz bir ayrıcalıktır.