osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca kursunda her seviyeye uygun dil eğitimlerimiz mevcuttur. Genel Almanca kursumuzda öğrencilerimizin seviyelerine göre eğitimler vermekteyiz. Öğrencilerimiz bizlerde eğitim almaya başlamadan önce seviye tespit sınavına katılırlar ve daha sonrasında belirlenen seviye ile yabancı dil eğitimi alırlar. Ümraniye Almanca Kursu Seviyeleriniz arasında en iyi eğitimi ümraniye Almanca kursu ile alabilirsiniz.

 

Başlangıç seviyesinden A1 ve ileri seviyeye C1 e kadar verdiğimiz eğitimlerde seviyelerimiz bulunmaktadır. Ümraniye Almanca kursu ile yabancı dil eğitimlerinizde seviyelerinizi ilerletmekteyiz. Ümraniye Almanca kursu ile Genel Almanca eğitimi alan öğrencilerimizin hepsinin yabancı dil seviyelerini yükseltmişizdir. Bunu da eğitimli uzman kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. Ümraniye Almanca Kursu Seviyeler ile siz de kendi seviyenizi yükseltebilirsiniz. 

 

Almanca A1 seviyesinde olan öğrencimiz basit cümleler kurabilir, kendisini tanıtabilir durumdadır. Nerede oturduğunu, hobilerinin neler olduğunu Almanca dilinde söyleyebilir. Nasılsınız sorusuna cevap verebilirsiniz. Almancanın temel dil bilgilerini bu seviyede öğrenirsiniz. Bu seviyede verilen eğitimler Avrupa Ortak Çerçeve Programına göre A1 seviyesidir.


A2 seviyesinde olan öğrencimiz ise Almanca cümleleri ve sıkça konuşalan kelime kalıplarını kullanarak iletişim kurabilir. İhtiyaçlarınızı dile getireceğiniz bu seviyede kendinizi tanıtmada bir adım daha ilerlersiniz. Kendinizi ve ailenizi, çevrenizi tanıtabilirsiniz. Basit konularda kendinizi ifade edebilirsiniz. Dinleyerek anlama tekniklerimiz ile birlikte dilinizi dört beceride geliştirmekteyiz.


B1 seviyesinde olan öğrencilerimiz seyahatlerde Almanca dilinin konuşulduğu yerlerde basitçe kendini anlayabilir, yaşadığı yer tarif edebilir ve hayallerini paylaşabilir. Almanyada seyehat ederken karşınıza çıkan durumlar ile Almanca konuşarak başa çıkabilirsiniz.


B2 seviyesinde olan öğrencimiz zor metinler anahatları ile anlayabilir, güncel konular hakkında bilgi sahibi olabilir ve tartışabilir. Ana dili Almanca olan insanlar ile bilirkte rahat akıcı uzun konuşmalar yapabilirsiniz.


C1 seviyesinde olan öğrencilerimiz geniş kapsamlı Almanca metinleri anlayabilir, karmaşık konularda net ve düzgün cevaplar verebilir. Uzun metinli içerikleri kolayca anlayabileceğiniz bir seviyedir.


C2 seviyesi ise Almanca dilinin en üst seviyesidir. Yazılı ve sözlü kaynakları, karmaşık cümleleri kolayca anlayabilir seviyededir. Sözlü ve yazılı olarak Almanca dilini mükemmel bir şekilde anlayabilir ve aktarabilirsiniz. Almanca dilinizi mükemmel bir şekilde anlayabilir seviyededir. Ümraniye Almanca Kursu Seviyeler eğitimi ile siz de C2 seviyesine kadar eğitimler alabilirsiniz.


İstanbul`da sadece Almanca C2 seviyesinde Almanca Eğitimi veren tek dil okuluyuz. Almanca biliyorsanız ve seviyenizi yükseltmek isterseniz eğer Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz. Ümraniye Almanca kursuna gelerek yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.