osm korkuluk
destek

 

Ümraniye Almanca kursumuz 2006 yılından itibaren Ümraniye’de eğitim vermektedir. Uzman eğitmenlerimiz ile öğrencilerimize başarı sağlamaya devam ediyoruz. Öğrencilerimizin hedeflerine yönelik çalışmaları uzman eğitmenlerimiz ile ilermeketeyiz. Yabancı dil öğretmen isterseniz Ümraniye Almanca Eğitmenlerimizi tercih edebilirsiniz.


Ümraniye Almanca kursu eğitimlerimiz işlerini düzgün yapan ve sizlere her an bilgi veren insanlardır. Eğitim sektörüne yıllarını vermiş öğretmenlerimiz yabancı dil eğitimlerini ciddiye almaktadırlar. Öğretmenlerimiz eğitimlerde tek dil becerinizi geliştirmenizi değil, dört dil becerinizi de geliştirmek için eğitimler vermekteyiz. Dört dil beceriniz de dinleme, konuşma, yazma ve okumadır. Dil okulu bünyesinde dört dil becerinizi geliştiren tek dil okuluyuz. Yabancı dil eğitiminde Ümraniye Almanca Eğitmenlerimiz de aranan isimleriz.


Almanca eğitimini bir kez alarak Almanca dili becerilerine sahip olabilirsiniz. Yabancı dilinizi geliştirmek ve yabancı dilinizi iletletmek isterseniz Ümraniye Almanca kursunu tercih edebilirsiniz. Almanca eğitimlerimizde öğrencilerimizin eğitimlerinin devam etmesini sağlamaktayız. Bize gelen öğrencilerimizin hepsinin bir hedefi vardır. Yabancı dil eğitimlerimizde dil eğitimini her seviyeden öğrencimize vermekteyiz. Almanca dil bilginiz yok ise uzman eğitmenlerimiz sizlere bu dil becerisini kazandırmaktadır. Öğretmenlerimiz ODTÜ, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, Oxford, Cambridge, Pennsylvania üniversitesi gibi Türkiye’de ve dünyada saygın ve en iyi üniversitelerden mezunlardır. Ayrıca eğitimlerimizin hepsi pedagojik formasyona sahiptir. Öğretmenlik sertifikalarını Türkiye’de ya da dünyada geçerli olacak şekilde eğitimlerini tamamlamışlardır. Alanında uzman ve yılların deneyimine sahip öğretmenlerimizden eğitim aldığınız için kısa sürede yabancı dil öğrenirsiniz. Hayali olan öğrencilerimizi hayallerine ulaştırmak için yardımcı olmaktayız.


Ümraniye Almanca kursu Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir dil okuludur. Okulumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından teftiş edilmektedir. Ayrıca sizin tüm eğitimlerinizin sonda Milli Eğitim Bakanlığına bağlı sertifikanıza sahip olmuş olursunuz. İlkokul, lise, üniversite öğrencilerimiz eğitimlerini uzman eğitmenlerimizden alırlar. Okulda genel Almanca eğitimi maalesef yeterli olamamaktadır. Öğrencilerimiz kendilerini geleceğe hazırlamaları için Ümraniye Almanca kursumuza gelirler. Ümraniye Almanca eğitmenlerimiz ile Almanca öğrenerek kendilerine güzel bir gelecek hazırlarlar. Ümraniye yabancı dil kursumuzda okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri kazanırsınız. Tüm dilde beceri kazanmanıza yardımcı oluruz. Hangi seviyede olursanız olun Ümraniye yabancı dil kursu ile sizlerin yabancı dil seviyenizi yükseltmiş oluruz. En fazla on iki kişilik sınıflarımızda eğitim alırsınız. İsterseniz eğitimlerimize özel ders olarak alabilir isterseniz de grup dersi olarak eğitimlerimize katılabilirsiniz. Eğitim süresince sürekli pratiğinizi gelişmek için uzman öğretmenlerimizden destek alırsınız.


Her yaştan ve her seviyeden öğrencilerimiz bizimle Almanca öğreniyorlar. Siz de Almancanızı geliştirmek için Ümraniye Almanca kursuna gelebilirsiniz.