osm korkuluk
destek

Almanca öğrenmek zor gözükse de Almanca yabancı dili görüldüğü kadar zor değildir. Çünkü uzman eğitmenlerden Almanca eğitimi aldığınızda yabancı dilinizin basitten zora ne kadar çok geliştiğini görebilirsiniz. Ümraniye Almanca kursunda her yaştan be her gruptan eğitimlerimiz vardır.

 

Geleceğiniz için Almanca bilmenizin önemi büyüktür. Çünkü Almanca dili dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alarak ticaretin, sanatın da dilidir. Meseleğinizde Almanca dilini geliştirdiğinizde ise kariyerinize yön veren bir nitelik eklemiş olursunuz. Ümraniye Almanca eğitimlerimizde yabancı dilinizi geliştirmek için uzman eğitmenler ders verirler ve öğrencilerimizin kariyerlerine yön vermelerinde destek verirler.

 

Ümraniye Almanca Kursu ile Almanca eğitimlerimiz Aile Birleşimi Sınavı A1 Belgesi için Almanca, genel Almanca, iş için Almanca, çocuklar için Almanca, YDS hazırlık Almanca eğitimlerimiz vardır. Öğrencilerimizin hedeflerine göre programlar düzenleyerek yabancı dillerini geliştirmeye çalışmaktayız. Ümraniye Almanca kursu ile günlük dilde konuşulan Almancanın ötesinde profesyonel iş için Almanca eğitimi vermekteyiz. Tüm eğitimlerimizde öğrencilerimiz hem görsel hemde işitsel olarak dil eğitimi alırlar ve dil eğitimlerini en iyi derecede bitirirler.

 

Öğretmenlerimiz öğrencilerimize ödevler vererek eğitimlerini ders dışında devam etmelerini ister. Böylece kısa sürede yabancı dil öğrenirler ve eğitimlerine daha hızlı devam ederler. Öğrencilerimize sadece gramer dersleri vermeyiz. Dilin dört becerisini geliştirmek için eğitimler vermekteyiz. Ümraniye Almanca Eğitimi aldıktan sonra başka bir kursa gitmenize ihtiyacınız kalmaz. Çünkü Ümraniye’de en iyi eğitim veren dil okulundan eğitim almış olursunuz.

 

Almanca öğrenmenizle birlikte Alman kültürünü de tanımış olursunuz. Çünkü Almanya`da yaşamış eğitmenlerimizden ders alırsınız. Almanya`nın kültürünü ve Almanca bilmenin ne demek olduğunu bilirler ve sizlere de en iyi şekilde anlatırlar. Farklı öğrenme metotları ile sizlere Almanca öğretirler. Hangi seviyede olursanız olun Almancanızı geliştirmeniz için sizlere elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız. Almanca öğrenerek gerek sosyal yaşantınız, gerekse iş yaşantınız ile dil bilmenin farkını yaşayacaksınız. Dilbilgisini öğrenmek, dil bilmek size çok fayda sağlayacaktır.


Eğitmenlerimiz sizleri Almanca dilinin dört becerisinde de gelişmenizi sağlamaktadır. Konuşma, Yazma, okuma ve dinleme açısından aynı oranda Almanca öğrenmeniz sadece bize özgü eğitimdir. Çünkü çoğu Almanca eğitimlerinde sizlerin aynı oranda ilerlemenizi sağlamazlar. Bizler Almanca dilini en iyi öğreten ve en çok tercih edilen kurumuz. Bu nedenle sizi başarıya ulaştırmaktan mutluluk duyarız.


Grup derslerimizde sınıflarımız maksimum on kişiliktir. Grup eğitimlerimizde daha uzun sürede dil öğrenirsiniz. Bir kuru yaklaşık üç dört ayda tamamlarsınız. Özel ders alırsanız bu süre daha da kısalarak bir ay kısa gibi kısa sürede bir kuru tamamlayabilirsiniz. Ümraniye Almanca kursu ile sizin öğrenme isteğinize bağlıı eğitim programları hazırlıyoruz.

 

Yerlive yabancı öğretmenlerimiz ile Almancanızı geliştirmek için Ümraniye Almanca Eğitimlerimize gelebilirsiniz. Yabancı dili uzman eğitmenlerden öğrenin.