osm korkuluk
destek

Almanya ’ da aile birleşimi yasasından faydalanarak Almanya ’ da yaşamak istiyor musunuz ? Bunun için öncelikle Almanya ülkesinin istemiş olduğu şartları yerine getirmeniz gerekmektedir : Almanca A1 seviyesinde dil bilmek . Ümraniye A1 Almanca sınavı hazırlık kursumuz ile kısa sürede Almanca öğrenip yabancı dil sınavını yüksek puanla geçebilirsiniz .

 

Ümraniye Almanca kursunda A1 seviyesinde Almanca eğitimlerimizde en baştan itibaren yabancı dil eğitimi vermekteyiz . Günlük hayatta Almanca dilini rahatlıkla konuşmanızı sağlamaktayız . A1 sınavı için gerekli olan tüm eğitimleri Ümraniye A1 Almanca sınavı hazırlık kursumuzdan alabilirsiniz . Bu seviyede olan öğrencilerimiz günlük yaşamdaki olağan ifadeleri ve oldukça basit cümleleri anlayabilir ve kullanabilir . Kendini ve başkalarını tanıtabilir . Karşısındaki kişiler yavaş ve anlaşılır bir biçimde konuşuyor ve yardımcı oluyorlarsa , onlarla basit düzeyde anlaşabilir . İletişim için tüm dil becerilerine sahip olursunuz .

 

Almanca A1 sınavı çok basit düzeyde Almanca dil bilgisi gerektiren sınavdır . İlk basamak olan Almanca A1 seviyesi sınavına bizimle hazırlandığınızda kısa sürede başarı elde etmeniz mümkündür . Günlük yaşamda yaşanılan günlük konuşmaları kolay bir şekilde atlatmanız sağlanır . Basit ve kişisel bilgilerinizi anlatabileceğiniz seviyede Almanca öğrenirsiniz. Yazılı metinlerde ise günlük konuşma dilinde yardımcı olacak şekilde eğitim alırsınız . Saatin kaç olduğunu söyleyebilir , karşılıklı konuşmayı minimum Almanca bilgisi ile gerçekleştirebilirsiniz . Günlük haberleri okuyabilirsiniz  .

 

Almanca A1 seviyesinde sınava katılmak için bir iki ay öncesinden sınava giriş için randevu almanız gerekir . Aile birleşimi sınavı adı altında geçen bu sınavda başarılı olmanız bizimle yüzde yüzdür . Dil desteği almanız gerekir . Bunun sebebi de günlük hayatta Almanca konuşabilmeniz için test edilen bir sınava girdiğiniz için . Eğer siz eşinizin yanına gitmek için bu sınava katılacaksanız dil desteği almanız gerekir . Sınav yazılı ve sözlü olarak ilerler . Toplam altmış beş dakikadır . Dinleme , okuma , yazma ve konuşma becerileriniz test edilir . Sınavda geçerli not almak ve başarılı olmak isterseniz Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz.

 

Ümraniye A1 Almanca sınavı hazırlık derslerinde öğretmen ile birlikte Almanca dilinizi geliştirirsiniz. Kendinizi basit cümleler ile ifade edebilirsiniz. A1 sınavı konuşma , yazma , okuma ve dinleme bölümlerinden oluşarak dilin dört becerisinden sporu sorulmaktadır. Ümraniye Almanca kursunda öğrencilerimiz Aile birleşimi sınavlarında başarılar göstermiştir . Ümraniye ‘ de başarıya ulaşan ve Aile birleşimi sınavları içine aranan dil okulu Ümraniye Almanca dil okuludur . Ümraniye Almanca Kursu hiç bir zaman kaliteli eğitimden ödün vermeden bu günlere kadar gelmiş ve adını ileri gelen dil okullarının arasına yazdırmaya başarmıştır . Ümraniye Almanca kursunda öğrencilerimize ayrıcalıklar tanıyan kurumumuz yabancı yada türk eğitmenlerden hizmet alabilme ayrıcalığı tanımaktadır .

 

Yabancı dil eğitimlerimizde grup ve özel derslerimiz uygun fiyata verilmektedir . Bütçenize uygun dil eğitimi almak isterseniz şubemize uğrayabilirsiniz . Ümraniye Almanca kursu olarak yabancı dilinizi geliştirmekteyiz ve Aile birleşimi sınavında başarılı olmanızı sağlamaktayız . Tüm başarılarımızı sizlerle paylaşarak yabancı dil eğitiminde ne kadar ciddi olduğumuzu göstermekteyiz . Ümraniye almanca kursu olarak başarının ve kaliteli eğitimin tek adresi olan kurumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür eder sizin başarınızı kendi başarımız olarak görmeye devam etmekteyiz  .