osm korkuluk
destek

 

Ümraniye Almanca kursu ile uluslararası sınava hazırlanan öğrencilerimizin yüzde yüz başarı sağladığını söyleyebiliriz. Bu başarılarımızı da sürekli sizlerle paylaşmaktayız. Çünkü eğitimde verdiğimiz hizmetin kalitesinin gerçekçi olduğunu sizlere ispatlamaktayız. Uluslararası Almanca Sınavına hazırlık kursu ile siz de sınavlarda başarılı olabilirsiniz.

 

Almanca dil bilginizi ispatlayan uluslararası sınavlara katılan insan sayısı fazladır. Çünkü dil sertifikaları geçerli olan sınavlardır. İşinizde, konsolosluklarda ve yüksek öğrenim, doktora da geçerli olmaktadırlar. Uluslararası Almanca Sınavına hazırlık eğitimlerimizde profesyonel olarak uzman eğitmenler ile yabancı dil eğitimi verilmektedir. Hem görsel hemde işitsel olarak teknolojik sınıflarımızdan faydalanabileceğiniz dil okulumuzda kendinizi kısa sürede geliştirebilirsiniz.

 

OSD,Almanca Seviyesi, GD veya Start A1 sertifikası başlangıç seviyesinde olan öğrenciler için verilen bir sertifikadır. Günlük konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerisine sahip olmanız gerekir. Almanca Sertifikası, ZD ise B1 sertikası olarak geçer. Almanca günlük konuşma dilinde sağlam temellerinizin olması gerekmektedir. ZMP sertifikası da Almanca C1 seviyesinde olan kişilere verilmektedir. Almanca dilinizinin çok iyi derecede olması gerekmektedir. Bu seviyede dil bilginizin olduğunu ispatladığınızda dünyada bir çok iş yeri , kurum ve kuruluşlar tarafından kabul edilen dil seviyenizin olduğunu göstermiş olursunuz.

 

Ümraniye almanca kursunda uluslararası dil referansı almak isteyen tüm öğrencilerimizi başarıya ulaştırmışızdır. Sınava hazırlık programlarımızda genel Almancadan farklı olarak sadece sınava yönelik eğitimler içerir. Sınav stratejilerini en iyi öğreneceğiniz Almanca kursumuzda eğitmenlerimizin hepsi profesyonel eğitimcilerdir. Sınav mantığını öğrenmeniz için eğitmenlerimiz çeşitli materyaller kullanır. En kaliteli ve en iyi içeriklere sizlere eğitim verilmektedir.

 

Lisans yada yüksek lisans programlarına yurtdışında devam etmek isteyen öğrencilerimiz ile amaçladıkları hedeflere ulaşmışızdır. Yurtdışında Almanya`da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin hepsi Almanca dil sınavını geçmişlerdir. Dil yeterliliğini gösteren öğrencilerimiz yurtdışında eğitim görmeye hak kazanmıştır. Almanca eğitim göreceğiniz için Almanca dilini belirli bir seviyede bilmeniz gerekmektedir. Ümraniye Almanca kursu eğitimcilerimiz sizleri en iyi şekilde Almanca öğrenmeniz için hazırdır. Yeter kisiz bu dilini öğrenmek isteyin.

 

Uluslararası Almanca Sınavına hazırlık kursu ile Almanca dilinde üst seviyeye ulaşabilirsiniz. Sınava hazırlıkta en öncü konumda olan Ümraniye Almanca kursu ile dil eğitimleriniz sizlerin başarısına yöneliktir. Siz de yabancı dilinizi geliştirmek isterseniz Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz. En iyi yabancı dil eğitimini siz de hak ediyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için şimdi tam zamanı!