osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenlerimiz` den Sinem Özkan Avusturya Viyana Üniversitesi - Almanca Öğretmenliği mezunudur. Başarılı , kaliteli bir Üniversiteden mezun bulunmakta olan Eğitmenimiz Sinem Özkanın Dil yeterliliği C2 İleri Seviyededir. Yabancı Dil Eğitimlerini hız kesmeden sürdürmekte olan Ümraniye Almanca Dil Kursu siz değerli öğrencilerini beklemektedir. Kalite de öncü konumda bulunan Ümraniye Almanca Kursu sizlerin kaliteli bir eğitim alıp başarı odaklı bir sonuç çıkarması için elinden gelenin en iyisini sürdürmektedir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri Türkiye`de ve Dünya`da çok başarılı Üniversitelerden mezundurlar. Dil`de kalıcılığa ve Dil`de akıcılığa büyük önem gösterirler. Dilinize büyük katkı sağlayacak olan Ümraniye Almanca Kursu Eğitim sürecine dahil olmakta geç kalmayın. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri tarafından ister grup dersi isterseniz özel ders alabilirsiniz. Özel derslerimiz müfredata uygun konumdadır. Grup derslerimiz en fazla 10 kişilik sınıflardadır. Grup dersleri eğitimlerinde de özel ders eğitimlerinde de eğitmenlerimiz öğrencilerine büyük önem göstermekte başarılı olmaları için en farklı çalışma metotlarını geliştirmektedir. Bunun yanı sıra farklı çalışma materyalleri ile de hizmet vermektedir.

Eğer Dilinize değer katmak istiyorsanız doğru adresi seçmelisiniz. Ümraniye Almanca Kursu kalitede öncü gelmiştir ve başarılı bir şekilde eğitim hayatına devam etmektedir. Öğrencilerimiz başarı kazandıkça biz de onlar ile grurlanmaktayız. Gerek özel hayatınız da gerekse iş hayatınız da büyük öneme sahip olan Ümraniye Almanca Kursu Eğitimini almakta geç kalmayınız. Teşekkürler..

                                                                                                                Ümraniye Almanca Kursu eğitmenlerinin eğitim sistemleri ile hala tanışmadıysanız geç kalmayın. Eğitmenlerimiz kaliteli eğitimde daima öncü geldi.

 

Eğitim Bilgileri

 Avusturya Viyana Üniversitesi - Almanca Öğretmenliği

 

Dil Yeterlilikleri

 Almanca Okuma = C2 İleri Seviye 

 Almanca Yazma = C2 İleri Seviye 

 Almanca Konuşma = C2 İleri Seviye