osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca Kursu Eğitmeni Özen Demirkaya ile Almanca Eğitimi almanız mümkündür. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri Türkiedeki en ünlü okullardan mezun eğitmenlerdir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitimleri Diller` den Dillere uzanan köklü bir geçmişe sahiptir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri pedagojik formasyona sahiptir ve Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri sizlere % 100 başarı garantisi dahilin de eğitim vermektedir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitim sürecine dahil olduğunuza Dilinize yapmış olduğunuz eğitimi kısa süre içerisinde fark edebileceksiniz. Ümraniye Almanca Kursu Eğitim sürecinizi en kaliteli , en doğru şekilde geçirmeniz için Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma meotları ie eğitimlerini sürdürmektedir. Ümraniye Almanca Kursu eğitim sürecine dahil olarak bu çalışma metotları ile kalıcı bir eğitim alabileceksiniz. Bu kalıcı eğitim sizlere çok büyük faydalar sağlaacaktır. Dil`de kalıcılığın ve Dil`de akıcılığın üsünde çok fazla durmaktayız ve çok büyük önem vermekteyiz. Doğru eğitim için doğru adresi seçmelisiniz.

Ümraniye Almanca Kursu 2006 yılında eğitim kapılarını açmıştır ve eğitim sürecini kaliteli bir şekilde sürdürmektedir. Başarı da öncü gelmiştir ve her eğitiminde başarı garantisi vermektedir. Başarı odaklı ilerleyişini sürdürmektedir. Ümraniye Almanca Kursu sayesinde sizde % 100 başarıyı elde edebilirsiniz. Ümraniye Almanca Kursu değerli eğitmenleri ile hevesli kursiyerleri eğitim sürecine koyulduğunda başarı kaçınılmaz hal alacaktır. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri , eğitimleri ve eğitim fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz . Teşekkürler..

                                                                                                            Ümraniye Almanca Kursumuzda bulunan eğitmenlerimizin hepsi kaliteli okullardan mezun eğitmenlerdir , eğitimde daima başarı odaklı ilerlerler.

 

 

Eğitim Bilgileri

 Marmara Üniversitesi - Alman Dili ve Edebiyatı

 

Dil Yeterlilikleri

 Almanca Okuma = C2 İleri Seviye

 Almanca Yazma = C2 İleri Seviye

 Almanca Konuşma = C2 İleri Seviye