osm korkuluk
destek

Almanca dili batı dillerinin arasında kültürel bir dile sahiptir. Yazı sistemi düzenli bir sistem içerir. İngilizce bilen bir insan için Almanca dili kolayca anlaşılabilir. Çünkü her iki dilde kelimeler benzerlik göstermektedir. İngilizce konuşanlar Almanca`da İngilizce`de olduğu gibi kullanılan kelimelere rastlarlar. Bu onların aynı dil ailesinden gelmesinden kaynaklanır. Yeni bir dil öğrenmek hayatınızı zenginleştirmenin heyecanlı bir yoludur. Almanca İngilizce`ye çok benzeyen bir dildir, iki dil de aynı dilsel kökene ve temele dayanmaktadır. Çok sayıda kelime ve kavram ortaktır. Her İngilizce bilen kişi zaten pek çok Almanca kelimeyi biliyor demektir: Ball, beginnen, bringen, finden, finger, hand, kindergarten, land, mann, mild, singen, still, wild, wind, winter. Ümraniye Almanca kursumuzda en iyi şekilde Almanca öğrenirsiniz. Neden Almanca eğitimi almanız gerektiğini sizlere en iyi şekilde açıklıyoruz.

 

Ümraniye Almanca kursu olarak Almanca dilinin dünya çapında değerinin farkındayız. Almanca, Avrupa Birliği`nde ve hızla büyüyen Merkez ve Doğu Avrupa pazarlarında çok önemli bir dildir. Uzun geçmişi olan ilginç bir kültürü ve birçok ilginç geleneği tecrübe edersiniz. Lise öğrencisi olarak öğrenci değişim programlarına katılabilir ya da birçok Alman öğrenciyle okullarda tanışma fırsatı bulabilirsiniz.

 

Almanya dünyadaki en güçlü ekonomiye sahip ülkelerden biridir ve Avustralya`nın dördüncü büyük ticaret partneridir. Almanya, Avustralya`daki en büyük tek yatırımcıdır. Almanca Einstein, Marx, Freud, Beethoven, Bach, Kant ve Kafka`nın dilidir. Almanca bilmek, yönetim, yabancı ilişkiler, uluslararası ticaret, uluslararası hukuk, çeviri, yayıncılık, gazetecilik ve turizmde kariyer yapmak için kolaylık sağlar ve ayrıca Avustralya ve diğer denizaşırı ülkelerde de iyi bir eğitim alınabilmesine imkan verir.

 

Almanca derslerimiz eğlenceli bir şekilde geçmektedir. Dünyaca ünlü dilin gramerini öğrenmek zor gözükebilir . Düzenli olarak derslerimize geldiğinizde aslında Almanca dilinin kolay olduğu göreceksiniz .  Almanca derslerimizde isterseniz grup derslerimize isterseniz de özel derslerimize katılabilirsiniz. Size özel programlarımız ile Almancanızı kısa sürede geliştirebilirsiniz. Özellikle mühendislik mesleğinde olan kişiler Almanca dilini seçerek kariyerlerinde bir adım öne geçmeyi hedeflemektedirler . Almanca mühendislik için seçicebilecek en iyi dil olduğu için yurt dışında kariyerlerine devam etmek için bir araç halindedir. Eğer ingilizce dilini biliyorsanız Almanca dilini de öğrenmek zor olamaycaktır. Çünkü Almanca ve ingilizce aynı dil ailesinden dolayı kolayca öğrenebileceğiniz dil halini alır.

 

Almanca öğrenerek neden rakiplerinizden bir adım öne geçmiyorsunuz ? Ümraniye almanca kursunda almanca öğrenirken bir dil öğrenmenin ne kadar zevkli ve kolay olduğunun farkına varacaksınız . Uzman eğitmen kadromuzla beraber önceden hazırlanmış programı izleyerek öğrencilerimizle birlikte başarı odaklı çalışmaktayız . Ezberci eğitime karşı olan kurumumuz öğrencilere ezberci eğitim yerine öğretmeyi tercih etmektedir . Ümraniye Almanca Kursun da görev yapmakta olan eğitmenlerimiz kendini mesleğine adamış ve yeniliklere açık bireylerdir . Ümraniye Almanca Kursu olarak başarıyı izleyen yolunuzda daima yanınızdayız . . .

 

Ümraniye ` de Profesyonel dil eğitimi veren kurumumuzda C2 seviyesinde eğitimler vermekteyiz . Ümraniye`de C2 seviyesinde dil eğitimi veren tek kurumuz . Almancanızı iş için de geliştirmek isterseniz kurumumuza bekleriz . Almancanın bu kadar önemli olduğu bir dünyada siz de Almanca dilini öğrenmek isterseniz Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz . Uzman eğitmenlerimiz ile birlikte Almancanızı geliştirebilirsiniz . Ümraniye Almanca Kursumuza gelerek gerek sınıflarımız gerekse hocalarımızı görerek fikir sahibi olabilirsiniz .