osm korkuluk
destek

  Ümraniye arapça kursunda liseler için almanca eğitimi de verilmektedir . liseler için almanca eğitimlerimiz yabancı dili almanca olup üniversite sınavlarında almanca girecek öğrenciler için müfredata uygun içerikli şekilde verilmektedir . ümraniye almanca kursunda eğitim almaya karar veren öğrencilerimiz öncelikle seviye belirleme sınavı olarak adlandırdığımız  internet üzerinden düzenlemekte olduğumuz e - sbs sınava tabi tutulur . ümraniye almanca kursumuz da sınav sonucuna bakılarak öğrencinin seviyesi ölçülür . öğrencinin isteği doğrultusun da grup dersleri , özel grup dersleri  ve özel dersler verilmektedir . ümraniye almanca kursu olarak sınava hazırlanan öğrencilerimize özel dersleri uygun görmekteyiz . Ümraniye almanca kursu olarak kurumumuz eğitmenleri de başarı odaklı olarak çalışmaktadır . Ümraniye almanca kursumuz da öğrencilerimizin isteği doğrultusun da türk yada yabancı eğitmenlerden ders alabilmektedirler . eğitmenlerimizin tamamı Marmara Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi ,  Pennysylvania Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi ,  Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , Hacettepe Üniversitesi , Ortadoğu Teknik Üniversitesi , Sabancı Üniversitesi gibi adı duyulan üniversitelerden mezun olmuşturlar . Ümraniye almanca kursunda liselere yönelik verilen derslerimiz de öğretmenlerimiz CALLAN metodunu kullanarak eğitim verilmektedir .

 

  Öğretmenlerimizin tamamı uzun yıllar tecrübe edinmiş kendini mesleğine adamış kişilerdir . öğretmenlerimizin öğretmenlik sertifikaları ve pedagojik formasyonlara sahip olan eğitmenlerimiz mesleklerini iş olarak görmek yerine mesleklerini hobileri olarak gören bireylerdir . kurumumuz da görev yapan öğretmenlerimiz öğrencilerimize motive ederek ders işlerler . lise öğrencileri için almanca kurslarımız başarı odaklı ve kurumumuzca benimsenmiş 4 ilkeyi göze alarak verilmektedir . Ümraniye almanca kursumuz da benimsemekte olduğumuz 4 ilkemiz ; almanca konuşma , almanca dinleme , almanca okuma , almanca yazma becerileridir . tıpkı ana diliniz gibi konulmadan almanca biliyorum demeyin ümraniye almanca kursunda kaliteli eğitimle ana diliniz gibi almanca konuşmaya ne dersiniz ? ümraniye almanca kursunda almış olduğumuz eğitimin daima arkasındayız öğrencilerimize kaliteli ve kalıcı eğitimle tanışma fırsatı sunuyoruz . ümraniye almanca kursunda almış olduğunuz  dersleriniz de bir ders 45 dakikalık zaman dilimin de yapılmaktadır . Ümraniye almaca kursun da verilen eğitimlerimiz 8 yada 10 kişilik gruplar halinde dersler verilmektedir .  Ümraniye almanca kursumuz da derslerimiz U şeklinde oturma düzeni olan sınıflarda yapılmaktadır . derslerimizde kullanılan materyallerimiz tamamen orijinal yayınlardan oluşmaktadır .

 

 Ümraniye almanca kursunda aldığınız eğitim sadece akademik hayatınız da değil kariyer hayatınız da da iş kapılarını sizlere açacaktır  . dil öğreten bir bireyin branşında başarılı olması gerekmektedir . ümraniye almanca kursunda tamamen başarı odaklı eğitim vermekte olan kurumumuz her öğrenci ile özel olarak ilgilenmektedir  .  Almancayı  kalıcı şekilde öğrenmek istiyorum ama öğrenememekten korkuyorum ‘  ya da  ‘ daha önce denedim başaramadım  ’  diyorsanız eğitiminiz için en doğru yerdesiniz  ümraniye almanca kursu ile eğitimin farkını yaşayın . kalıcı ve kaliteli eğitimden ödün vermeyen kurumumuz daima siz kursiyerlerimiz yanında devam etmektedir . lise yıllarında aldığınız bu eğitim ile üniversite sınavına girdiğiniz de sene kaybı yapmadan hazırlık sınıfını atlayarak üniversite eğitimlerinize devam edebilirsiniz . Ümraniye almanca kursu olarak kurumumuzu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .