osm korkuluk
destek

 

Ümraniye Almanca kursunda öğrencilerimiz ile birlikte başarılarımıza doymuyoruz. Eğitmenlerimiz ile derslerimize katılan öğrencilerimizin hepsi hayallerine ulaşmaktadır. Yabancı dil eğitimine yeni soluk getirdiğimiz Almanca kursunda öğretmenlerimiz kendi geliştirdikleri metotlar ile yabancı dil eğitimi vermektedirler. Öğretmenlerimiz alanlarında uzman olup öğrencilerine bilgilerini en iyi şekilde aktarırlar.


Yabancı dil öğrenmek bizimle Ümraniye Almanca Kursu ile kolay hale gelir. Yabancı dil eğitiminde kısa sürede etki ettiğimiz eğitimlerimizde öğrencilerimiz çok memnun kalmışlardır. Sıcacık aile ortamı ile dil eğitimini kolaylıkla öğrenen öğrencilerimiz hayatları boyunca etki eden eğitime sahip olurlar. Siz de yabancı dil eğitiminizde başarılı olmak ve Almanca öğrenmek isterseniz bizde dil eğitimi alabilirsiniz.


Ümraniye Almanca kursu eğitmenimiz Işık Aksoy Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunudur. Öğretmenimizin pedagojik formasyonu vardır. Almanca konuşma, yazma, okuma ve dinleme seviyesi ileri seviyedir. Profesyonel olarak dil eğitimi vermektedir. Çocuklar için Almanca, iş için Almanca, genel Almanca gibi bir çok dalda eğitim vermektedir.


Eğitmenimiz derslerde sizlere hem görsel hem de işitsel olarak Almanca dilinden faydalanmanız için teknikler ile eğitim verir. Derslerde bilgisayar üzerinden sesli Almanca diyaloglar dinlenmeniz sağlanır. Sizleri aktif halde konuşturarak dil eğitiminizi konuşma, yazma, okuma ve dinleme olarak aynı anda becerilerinizin gelişmesi sağlanır. Eğitimde kaliteye önem veren Ümraniye Almanca Kursu ile hayatınıza kalıcı bir eğitim sağlayabilirsiniz.

 

Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenimiz ile Almanca Öğrenin.

 

 

 

Eğitim Bilgileri = Marmara Üniversitesi Almanca Öğretmenliği

Dil Yeterlilikleri = Almanca Anlama, Dinleme ve Okuma C2 İleri seviyede. Almanca Konuşma , Diyalog ve Sözlü Anlatım C2 İleri seviyede. Almanca Yazma C2 İleri düzeyde.