osm korkuluk
destek

Ümraniye Almanca Kursunda Türkiye`nin en başarılı okullarından mezun olan hocalar tarafından eğitimleriniz sürdürülmektedir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri eğitimlerinde en doğru , en kaliteli hizmeti vermektedir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri sayesinde en doğru eğitimi alacak , başarılı bir şekilde ilerleyiş sağlayacaksınız. Olduğunuz yerde saymak yerine Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri ile fazlasıyla yol kat edeceksiniz. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri kalıcı bir dil eğitimi vermektedir. Sonuçta iki gün sonra unutulacak dilin ne size ne de cevrenize faydası olmayacaktır. Kalite de öncü gelmiş olan Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri Dilin kalıcı bir şekilde hafıza da tutulması için farklı çalışma metotları geliştirmiştir. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri farklı çalışma materyalleri ile de Dilinizi eğitim süreci boyunca desteklemektedir. Kendiniz de yani Diliniz` de büyük bir ilerleyiş sağlamak istiyorsanız adresiniz belli. Ümraniye Almanca Kursu kaliteli eğitim süreci sayesinde gerek özel yaşantınız da gerekse iş hayatınız da büyük kapıları açacaksınız. Biliyorsunuz ki Dilin kalıcı bir şekilde öğrenilmesinin dışında Dilin akıcı bir şekilde konuşulması da çok önemlidir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmenleri Dili akıcı bir şekilde konuşmanız için çalışmalar sürdürmektedir. Ümraniye Almanca Kursu Eğitmeni  Hatice Tokmak Zürih Üniversitesi Almanca Öğretmenliği ve İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunudur. Almanca Dİlini konuşma , Almanca Dilini okuma ve Almanca Dilini yazma becerisi C2 İleri seviyededir.

Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri sayesin de doğru ilerleyiş sağlayabilir doğru yerlere gelebilirsiniz. Kalite de öncü gelmiş olan Ümraniye Almanca Kursu eğitimlerini kaçırmayınız. Dilinize katkı sağlamak istiyorsanız adresiniz belli. Ümraniye Almanca Kursu eğitimleri ve Ümraniye Almanca Kursu eğitim süreci konusunda detaylı bilgi edinmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Teşekkürler..

                                                                                                              Ümraniye Almanca Kursu uzman eğitmenleri sayesinde kısa süre içerisinde hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Ümraniye Almanca Kursu eğitmenleri başarısı

 

Eğitim Bilgileri 

  Zürih Üniversitesi Almanca Öğretmenliği

  İstanbul Üniversitesi Almanca Öğretmenliği

 

Dil Yeterlilikleri

  Almanca Okuma = C2 İleri Seviye

  Almanca Yazma = C2 İleri Seviye

  Almanca Konuşma = C2 İleri Seviye