osm korkuluk
destek

 

Almanca e - yds elektronik almanca yeterlilik sınavıdır . E - yds sınavı yds ile eş değer bir sınavdır .  Ösym ’ nin yaptığı bu sınav normal ve alışık olduğumuz şekilde kitapçık halinde basılı olarak okul ortamında yapılmaktadır . Aday bir gözetmenin olduğu sınav salonunda cevap anahtarına kurşun kalemle işaretleyerek sınavını tamamlar . Bunları tüm öğrenciler bilmektedir . Almanca e - yds sınavın da elektronik ortamda gerçekleşir . elektronik ortamda yabancı dil sınavına girecek adayların bilgisayar bilgisinin olması gerekir . Bilgisayar ekranına karşı oturan adaylar için sorular kulaklıkla dinlenir ya da ekrandan okunur . Sınava giren adaylar için cevaplar sözlü olarak mikrofona verilir  ya da ekrandan işaretlenerek belirlenir .

 

Yabancı dil sınavların da e - yds ‘  nin  tercih edilme sebebi adayların okuma ve anlama

yeteneklerinin dışında dinleme ve konuşma yeteneklerinin de ölçülebilmesi içindir . Ümraniye almanca kursunda yds sınavına girecek öğrencimizi bireysel eğitimle hazırlayan kurumumuz öğrenci odaklı programlar hazırlayarak başarı odaklı çalışmaktadır . Kimler yds sınavına girmektedir .  Doçent , doktora ve sanatta yeterlilik öğrencileri ,  yüksek lisans programlarına girecek lisans programı mezunları  , lisans programlarının son sınıfında ve ya son sınıftan bir önceki sınıfta olan öğrenciler , yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler , herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurt dışı görev gibi nedenlerden yabancı dil düzeyini belirlemek isteyenler ,  tıpta uzmanlık sınavı ya da diş hekimliği uzmanlık sınavına girecek olan adaylar ,  kamu personeli olmak amacıyla kpss ye girecek adaylar , çalışmak istedikleri kamu kurumunun  talebi doğrultusunda yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler  , herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor ya da çalışmayı amaçlamıyor olsa da yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyen üniversite ya da yüksek okul mezunları  bu sınava girebilmektedir .

 

Kurumumuz eğitmenlerinin tamamı tecrübeli ve öğretmenlik sertifikaları vardır . Eğitmenlerimiz gerekli formasyonlara sahiptir . Eğitmenlerimizin tamamı türkiye ve dünya çapında adı duyulan  Marmara Üniversitesi , Yeditepe Üniversitesi ,  Cambridge Üniversitesi , Oxford Üniversitesi , İstanbul Üniversitesi ,  Pennysylvania Üniversitesi , Galatasaray Üniversitesi , Boğaziçi Üniversitesi ,Hacettepe Üniversitesi , Ortadoğu Teknik Üniversitesi , Sabancı Üniversitesi gibi  üniversitelerden mezun olmuşlardır . Ümraniye almanca kursun da eğitimin vermekte olan eğitmenlerimize sonsuz güvenmekte olan kurumumuz siz öğrencilerimizin daima yanındayız . Yds sınavına hazırlanmakta olan öğrencilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız . Derslerimizi kıymetli vaktinizi düşünerek uygun programlar ve uygun zaman dilimlerinde sizlere hizmet vermekteyiz . Birebir derslerimiz  teknoloji ile donanımlı sınıflarımızda bilgisayar ,  tepegöz , akıllı tahta  gibi teknolojinin bize getirdiği modernlikleri kullanarak eğitim veren kurumumuz kaliteli eğitim den asla ödün vermeden başarı odaklı büyümeye devam etmektedir . Tek şubesi olan kurumumuz Ümraniye de sizlere hizmet vermektedir . Kurumumuz Ümraniye almanca kursunda kaliteli ve kalıcı eğitimin farkını yaşayın .