osm korkuluk
destek

"Bir ay kadar kısa bir sürede Almanca Aile Birleşim Sınavına hazırlandım. Sınavı kazanarak sertifikamı aldım. Çok mutluyum. Ümraniye İngilizce kursu ve First Golden English Dil Okulları`na kaliteli dil eğitimi verdikleri için teşekkür ederim."


Çağla Günay

 

Ümraniye’de dil okulu olarak kurumumuz eğitimde öncü konumdadır. Yabancı dil eğitimlerimizde her öğrencimize değer vermekteyiz. Dil öğrenmeleri açısından Ümraniye Almanca kursunu tercih eden her öğrencimiz başarıya ulaşmaktadır. Çağla Günay adlı öğrencimiz bizden özel ders alarak bir ay kadar kısa sürede Almanca aile birleşim sınavına hazırlandı. Sonucunda güzel haberler getirerek sınavın kısa sürede hazırlanarak kazanılabileceğini bize gösterdi. Öğretmenimizin verdiği eğitimden çok memnun kaldığını sürekli bizlere söyledi. Bu gerçekleri sizlere duyurarak eğitimde ne kadar başarılı olduğumuzu sizlere ispatlamaktayız. Siz de Almanca Aile Birleşimi Başarımızı görerek bunun gerçek olduğuna inanabilirsiniz. 


Ümraniye Almanca kursu uzman eğitmenlerimiz ile birlikte yabancı dil öğrenirsiniz. Yabancı dilinizi uzman eğitmenler ile geliştirdiğinizde dil becerinizin hayatınızda yer edindiğini göreceksiniz. Ümraniye Almanca kursunda başarı garantisi vermekteyiz. Bunu da uzman eğitmenlerimiz ve eğitimde kalitemiz ile göstermekteyiz. Siz de yabancı dilinizi geliştirmek isterseniz Ümraniye Almanca kursumuza gelebilirsiniz. Almanca Aile Birleşimi Başarımız ile siz de başarılı olabilirsiniz. 


Yabancı dile yabancı kalmadan dil öğrenebileceğiniz Ümraniye Almanca kursumuzda dil öğrenmeniz çok kolaydır. Yabancı dil öğrenmeniz hayatınızı olumlu yönde etkiler. Çünkü yabancı dil bilmek kariyeriniz açısından bir adım önde olmanız demektir. Ümraniye Almanca kursumuzda dil öğrenmek bir eğlencedir. Alanında uzman eğitmenlerimiz teknolojik sınıflarda dersler vermektedir. Ümraniye Almanca kursu başarı garantisi verdiğimiz kaliteli eğitimlerdendir. Öğrencilerimiz ile birlikte hedeflerine ulaşmaları için yoğun eğitim programları sunmaktayız.


Ümraniye Almanca kursunda sınavlara hazırlık, profesyonel yabancı öğretmenler ile dil eğitimi, çocuk için Almanca, iş İngilizcesi, aile birleşimi tüm yabancı dil sınavlarına hazırlık programlarımız mevcuttur. Yabancı dil öğrenen ve yabancı dili en iyi öğreten ile dersler alırsınız. Ümraniye Almanca kursu ile hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Aile birleşimi için sınava hazırlanan her öğrencimizi başarıya ulaştırdık. Hiç Almanca eğitimi almayan öğrencilerimiz dahi uzman eğitmenlerimizden eğitim alarak Ümraniye Almanca kursunda tüm çalışmalarınız boşa gitmez. Öğretmenlerimizin verdiği derslere düzenli olarak katılırsanız ve öğretmenlerimizin verdiği ödevleri zamanında yapar ve tekrar ederseniz kısa süre içinde dilinizin ne kadar ilerlediğini görebilirsiniz.


Sizde Çağla Günay gibi Almanca Aile birleşim sınavını kazanmak isterseniz Ümraniye Almanca Kursumuza gelebilirsiniz. Kaliteli dil eğitimini uygun fiyata almak isterseniz fırsatlarımızı kaçırmayın. Ayrıntılı bilgi için bizleri arayabilir, Ümraniye`deki şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Unutmayın; uzmanlarla çalışarak kısa sürede siz de Almanca Aile birleşim sınavını kazanabilirsiniz. Yeter ki siz bunu isteyin. Almanca Aile Birleşimi Başarımıza siz de ortak olabilirsiniz. Kendiniz ve geleceğiniz için şimdi eğitim almanızın tam zamanı!